سیاسی

پیگیری مطالبات کارگری ورفع مشکلات آنها مهم تراز جلسات تجلیل وتکریم است

به گزارش نسیم قائن ، فلاحتی منتخب مردم قاینات وزیرکوه در مجلس دهم شورای اسلامی در همایش تجلیل از کارگران نمونه شهرستان قاین گفت:پایه های تولید وچرخ اقتصادی کشوربا دستان توانمند کارگران است که می چرخد .
وی گفت: امسال با توجه به نامگذاری سال که به نام اقتصاد مقاومتی،اقدام وعمل نامگذاری شده است تقریبا چشم انداز جامعه وچشم های نگران بخش تولید به دستان کارگران است .
فلاحتی بیان داشت:اگرچه دراین ایام باید از ماهیت کا روکارگری تجلیل کرد وماهیت کارگران را ستود اما مهم تر از برگزاری جلسات تجلیل وتکریم وبیان سخنرانی وهدیه وجایزه پیگیری مطالبات کارگری ورفع ورجوع مشکلات جامعه کارگری مهم است .
منتخب مردم قاینات وزیرکوه تصریح کرد،رهبری در نامگذاری سال اقتصاد مقاومتی توام با اقدام وعمل توجه خاصی به دولت داشتند ودولت را مکلف کرده اند که در پایان سال گزارش ملموسی به مردم ارائه دهندومردم هم باید از اقدامات دولت دراین زمینه ها آگاه شوند.
فلاحتی افزود:همه جامعه باید دولت را دراجرای برنامه ها کنند ومجلس دهم بیش از هر قوه ای در کنار دولت قرار خواهد گرفت تا شعار سال محقق شود ولذا اجرای بسیاری از برنامه ها در کشور نیاز به تدابیر خاصی دارد که تا پایان درست اجرا شود وباعث نارضایتی نشود.
منتخب مردم قاینات وزیرکوه اظهارداشت:دولت یازدهم خدمات خوبی هم انجام داده است امابخشی از اجرای کار می لنگد وباید تلاش کرد ورفع نمود.
وی گفت:اگرقراراست خریدی در جامعه صورت گیرد ومردم را به سمت خرید داخل تشویق کنیم باید کیفیت محصول را هم بالاببریم واینها نیاز به کمک های فراوانی دارد ومجلس دهم هم با تمام قوادر خدمت دولت برای رفع مشکلات خواهد بود وامیدواریم در پایان سال ودر چنین جلساتی اعلام شود که کارخانه های تعطیل وشهرک های صنعتی نیمه فعال روبه رشد است وکارخانه های نیمه فعال دایر است ومشکلات ریزودرشت کارگران هم برطرف شده است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا