سیاسی

پیروزی حزب الله لبنان باتکیه برتوکل وتوسل ومعنویت بود

به گزارش نسیم قائن ، آیت الله سید مرتضی اصفهانی امام جمعه قاین در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهر با دعوت مردم به تقوای الهی گفت: همیشه یاد خدارا سرلوحه کار خود قرار دهید واز یاد خدا غفلت نکنید.
امام جمعه قاین بیان داشت: برای انسانها دراسلام حقوقی گذاشته شده است ودین مبین اسلام هم این حقوق را مشخص کرده است .
وی افزود: همان طور که برادران اسلامی برگردن شما حق دارند آنهایی که خارج از دین اسلام هستند هم باید حق وحقوشان در نظر گرفته شودوباید بدانیم که کمک به انسان از روی دین ومذهب نیست واز هر آیینی باشد باید به او کمک کرد.
آیت الله اصفهانی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به ظلم هایی که توسط آل سعود بر مردم بی گناه یمن که به واسطه ارباب آنها آمریکا وارد شده است، گفت: همین ها خودرا رئیس حقوق بشر قرارداده اند واین درحالی است که معنایی از حقوق بشر نمی دانند.
امام جمعه قاین در خطبه دوم نماز جمعه با اشاره به۲۳مرداد روز مقاومت وروز پیروزی مردم لبنان بر صهیونیست گفت:جنگ ۳۳روزه لبنان بار دیگر به صهیونیست نشان داد که حزب الله انسان هایی پرتوان هستند که با دستان خالی وبا تکیه ایمان قوی خود به پیروزی رسیدند وقطعا توکل وتوسل ومعنویت باعث پیروزی نیروهای حزب الله شد .
آیت الله اصفهانی ضمن تبریک فرارسیدن ولادت امام رضا(ع)وتشکر از حضور خدام حرم رضوی در دهه کرامت در شهرستان قاین گفت:این اقدام شایسته خدام حرم رضوی وحضور در شهرها وروستاها،قابل تقدیراست.
امام جمعه قاین با اشاره به اقدامات بسیار مهم سربازان گمنام امام زمان(عج)گفت: داعشی ها خطربسیار بزرگی هستند وقطعا هرحرکت آنها توسط سربازان گمنام امام زمان زیرنظر است واینها اجازه ورود داعشی ها را به ایران نخواهند داد.
وی در پایان با اشاره به تجمل گرایی وحقوق های کلان گفت: این موضوعات از سال های خیلی دور ودر زمان حکومت ریاست جمهوری های دیگر هم بوده است وقطعا مسئولین بدانند که مردم ما به دنبال حکومت علوی هستند وباید جلوی این موضوعات گرفته شود نه اینکه برخی از افراد که بازوی انقلاب هستند در این تجمل گرایی ها ورود پیدا کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا