سیاسی

پیروزی تیم فوتبال طلای سرخ قاینات دربرابرانصار بهاباد

به گزارش نسیم قائن ، مسعود شریف زاده رئیس هیئت فوتبال شهرستان قاین گفت:تیم فوتبال طلای سرخ قاینات(بستنی اعتمادیان سابق) در نهمین بازی خود که عصرامروز (جمعه)در میدان چمن شهید امین زاده قاین برگزار شد، توانست بانتیجه ۱برصفربرتیم حریف پیروزوسه امتیاز این دیدار را از آن خود کند.
وی افزود:تنها گل تیم قاین در دقیقه ۳۲توسط نصرالله آرین مهروارد دروازه حریف شد.
شریف زاده بابیان این که دراین بازی ؛عباس بیک زاویه و مسعود زینلی از تیم فوتبال انصار بهاباد و مسعود مهاجر از تیم طلای سرخ قاینات کارت زرد دریافت کردند،گفت:مهدی غلامزاده از تیم فوتبال طلای سرخ در دقیقه ۸۸ از بازی اخراج شد.
رئیس هیئت فوتبال شهرستان قاین اظهارداشت : این بازی در ساعت ۱۴:۱۵ دقیقه و با قضاوت سعید رضایی ، علیرضا صیاد و حسن نظام دوست از خراسان رضوی و سید علی ترحمی از قاینات در مجموعه ورزشی شهید دکتر امین زاده شهر قاین برگزار شد که نماینده فدراسیون و ناظر بازی جواد شیروانی از خراسان رضوی بود.
تیم طلای سرخ قاینات تنها نماینده خراسان جنوبی در لیگ دسته سه کشور با کسب هفت امتیاز روز پنج شنبه ۱۸ آذرماه به مصاف تیم فجر رفسنجان در ورزشگاه سرداران رفسنجان این شهر خواهد رفت.
تیم فوتبال طلای سرخ قاینات پیش از این با نام بستنی اعتمادیان به عنوان نماینده خراسان جنوبی در مسابقات دسته سه کشور بازی داشته که به دلیل مشکلات مالی حامی تیم از این پس با نام تیم فوتبال طلای سرخ قاینات در این بازیها شرکت خواهد کرد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا