سیاسی

پیام غدیر، تحکیم توسعه پایه های حاکمیت اسلامی است

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام رحیم آبادی مسئول سیاستگذاری ائمه جمعه در جمع اساتید وطلاب بسیجی شهرستان قاین اظهارداشت: امام حسین (ع)در جمله معروف خود دارند که هدف از قیام من امر به معروف ونهی از منکر است وهمین قضیه که بسیار ساده به نظر می رسد وقتی به کسی به عنوان اسلام شناس وولی امر ما میدهند می گویند این مسئله مهم ترین مسئله اسلام است وهر چیزی که نظام را حفظ کند مهم ترین معروف هاست.
وی با اشاره به دهه ولایت وعید سعید غدیر خم گفت: پیام غدیر، ولایت امیرالمومنین(ع)است واگر به پیام دقیق توجه شود،این پیام بیانگر ولایت وخلافت وامامت امیرالمومنین است .
حجت الاسلام رحیم آبادی گفت:غدیر وسیع ترین وگسترده ترین وآخرین پیام به نام حکومت ولی فقیه است وپیام غدیر، ولایت ولی امرحاکم است وبزرگترین صدمه ای که به پیکره اسلام خورداین بودکه حاکمیت ولی حاکم به هم خورد وگرنه امامت که به هم نمی خورد.
وی بیان داشت:درحال حاضر در پیام غدیر چه قدر به این بُعد پیام پرداخته ایم درحالی که بزرگترین دغدغه امام حاضر این بُعد از غدیر است نه اثبات امامت امیرالمومنین.
مسئول سیاستگذاری شورای ائمه جمعه استان افزود:پیام غدیر، تحکیم توسعه پایه های حاکمیت اسلامی و ولی حاکم است وفرهنگ ما هم فرهنگ انتظار است وباید به این نکته توجه نمود.
حجت الاسلام رحیم آبادی گفت:امروزه شاید حوزه های علمیه ما به جریانات مختلفی دامن بزنند اما آنچه که مهم است وکمتر به ان توجه می شود جریان حاکمیت اسلامی است که کمتر توجه می شود .
انقلاب اسلامی ما برکات زیادی دارد وپیام غدیر این است که دراین انقلاب، حاکمیت ولی فقیه را درک کنند
حکومت ولایی ما که اعتقاد ماست ریشه آن در غدیر است ویک ریشه آن در انقلاب ماست ودر تمام عالم منتشر شده است ونگاهها به سمت آن است
مسئول سیاستگذاری ائمه جمعه استان در ادامه سخنان خود با اشاره به بحث نفوذ که رهبری مطرح کرده اند گفت:مشکل بزرگی داریم که رهبری از آن به نفوذ یاد کرده اند وجریان نفاق را مطرح می کنند ودرحال حاضرچند نفر داریم که تریبون رسای حاکمیت اسلامی است وتریبون رسواکننده جریان نفاق است ؟
برخی از مسئولین ما که درلابه لا نفوذ کرده اند رسماوعلنابا رهبری مخالفت می کنند واین افرادرا چه کسی می خواهد رسوا کند ؟
وی بیان داشت:وظیفه ماوشماست که جریان را رسوا کنیم نه شخص را .جریانی که می خواهد مردم را به نظام بدبین کند،جریان برجام وحقوق های نجومی واقتصاد مقاومتی را ماست مالی کرده وبه حرف های رهبری توجهی نمی کنندواینها باید برای مردم روشن شود.
امروز عوام فریبی به اوج خود می رسد وقطعا ما مسئول هستیم ودرحالی که ما محافظه کاری می کنیم
امروز تبیین جریان نفاق وحمایت از مسئولین خادم وظیفه ماست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا