سیاسی

پیام شهدای ما ذلت ناپذیری و ولایت پذیری است/ امام حسین(ع) الگویی برای آزادی خواهان جهان شد

به گزارش نسیم قائن ، علی اسماعیلی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در یادواره سردار شهید محمود کاوه و ۴۰ شهید روستای بیهود شهرستان قاینات که در آستانه برگزاری کنگره ملی ۲ هزار شهید خراسان جنوبی و ۳۰۲ شهید شهرستان قاینات برگزار شد اظهارکرد:افتخار ما مسلمانان و افتخار ما شیعیان پیروی از مکتبی است که در آن مکتب، شهادت عین زندگی است.
وی با بیان این که حق و باطل همیشه وجود داشته و خواهد داشت گفت: انسان های آزاده با تاسی به مولای واقتدای خود امام حسین(ع) در سرتاسر عالم زیر بار ظلم وزور نمی روند.
اسماعیلی ادامه داد: امام حسین(ع) الگویی برای آزادی خواهان جهان شد و افتخار ما این است که شهدای ما الگویشان امام حسین(ع) بوده است.
وی بیان داشت: شهدای ما از بهترین ها و جزء ناب ترین و خالص ترین و بهترین و معتقد ترین انسان های آزاده بودند.
اسماعیلی درادامه با اشاره به رشادتهای شهید کاوه در جبهه های حق علیه باطل گفت: شهید کاوه رشادتهایش در جنگ ماندگار شد واین افتخاری برای دیار قاینات و بیهود است .
وی ادامه داد: باید ابعاد شخصیتی این انسان های بزرگ برای نسل جوان بیان و ترسیم شود.
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار اظهارکرد: پیام شهدای ما سربلندی و عزت و ذلت ناپذیری و سلحشوری و لایت پذیری و نوع دوستی است.
پیام شهدا حفظ کرامت انسانی و حفظ ارزشهای اسلامی و انسانی است .
اسماعیلی در ادامه گفت:شهید دارای جایگاه ویژه ای است که مستقیم و بدون حائل و پرده ای روزی خوار خان الهی است.
وی ادامه داد:شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی ودر اعتقادات شیعی از جایگاه بالایی برخوردار است وباید کنگره های شهدا ویادواره های شهدا باهدف ترویج فرهنگ شهادت و حفظ آرمانهای شهدا هرچه باشکوهتر برگزار شود.
اسماعیلی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت:در حال حاضر ودر راستای نبرد دائمی حق و باطل کشور ما با تحریک صهیونیست و آمریکا به این سمت و سومیروند که تحریم شدید اقتصادی ویک جنگ تمام عیار اقتصادی را برکشور تحمیل کنند ودراین زمینه از هیچ کوششی فروگذار نبوده اند وامیدواریم طبق توصیه های رهبری همان طور که تاکنون با همدلی توانسته ایم در برابر سختیها و ملالت هایی که دشمنان دراین ۴ دهه از انقلاب برملت ایران ونظام تحمیل کرده اند صبر و استقامت داشته باشیم دراین برهه از زمان نیز موقعیت و نقشه های دشمنان را نقش بر آب کنیم.
وی افزود:باید با عمل و اعتقاد و اعتماد بیشتر دراین شرایط به وظیفه مان که مهمترین آن حفظ نظامی که با خون هزاران شهید ومجاهدت مجاهدان فی سبیل الله تداوم یافته است عمل کنیم
اسماعیلی ادامه داد:شرایط و معضلات اقتصادی قابل درک است و نقدهایی هم وارد است اما اطمینان داریم که لطف خدا و صبر و استقامت مردم کمک خواهد کرد تا این مرحله از تاریخ انقلاب را با پیروزی وموفقیت به پایان ببریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا