سیاسی

پوشش رسانه‌ای آزمون سراسری حفظ قرآن توسط شبکه‌های قرآن و سه سیما

به گزارش نسیم قائن ،در جلسه‌ای که با حضور محمد‌حسین محمدزاده مدیر شبکه قرآن و معارف سیما، حجت‌الاسلام حسینی رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و مرتضی خدمتکار معاون دفتر آموزش معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، بر پوشش رسانه‌ای این رویداد قرآنی توسط شبکه‌های سیما تأکید شد.
بر اساس این گزارش، در این جلسه ضمن بررسی راهکارهای تبلیغات و پوشش رسانه‌ای اولین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم به عنوان بزرگترین آزمون قرآنی کشور، مقرر شد شبکه قرآن و معارف سیما به عنوان شبکه تخصصی در حوزه قرآن و معارف و همچنین شبکه سه سیما نقش قابل توجهی را جهت انعکاس این آزمون ایفا کند.
در همین راستا و درپی توافق بعمل آمده قرار است برنامه رصد در روزهای یکشنبه تا روز برگزاری آزمون (دهم اسفند) به صورت ویژه به این موضوع بپردازد.
ضمن اینکه گروه تلاوت و نغمات دینی این شبکه نیز برنامه‌ای آموزشی درخصوص نحوه برگزاری آزمون به روی آنتن خواهد برد.
لازم به ذکر است، آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با مشارکت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در ۴ رشته حفظ، ترجمه و مفاهیم، انس با قرآن و معارف اهل بیت(ع) در روز دهم اسفندماه در بیش از ۴۰۰ شهرستان کشور برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان دیماه از طریق پایگاه www.quranedu.ir اقدام به ثبت‌نام کنند.
انتهای پیام/
منبع : فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا