سیاسی

پنجمین جلسه ستاد یادواره شهدای قاین برگزار شد

به گزارش نسیم قائن ، یادواره ۳۰۲ شهید شهرستان قاینات در راستای کنگره ۲هزار شهید خراسان جنوبی مهرماه امسال در قاینات برگزار می شود .
درهمین راستا جلسات متعددی در سطح شهرستان برگزار و کمیته هایی در جهت هرچه بهتر برگزاری یادواره شهدا تشکیل شده است.
پنجمین جلسه ستاد یادواره شهدا با حضور جمعی از دست اندرکاران برگزار کننده یادواره ۳۰۲ شهید شهرستان در محل دفتر امام جمعه قاین برگزار شد .
سرهنگ رضا هزاری فرمانده سپاه قاین در این جلسه با تاکید بر این که فضای شهرستان باید به گونه ای باشد که یک ماندگاری بعد از برگزاری یادواره شهدا در سطح شهرستان ایجاد شود گفت: اهمیت برگزاری یادواره های شهدا برهیچ کس پوشیده نیست و لذا همه مردم و مسئولین بایستی در اجرای این کار فرهنگی بزرگ پای کارباشند.
وی بر اجرای برنامه های ماندگار،نصب المان های شهدا ،خدمات رسانی با یاد و نام شهدا و… تاکید کرد.
بیکی معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرماندار قاین نیز در این جلسه باتاکید بر همکاری ادارات و نهادها گفت: از ظرفیت ادارات و نیروهای اداری در کنار سایر ظرفیتها بایدبرای هرچه بهتر برگزاری یادواره شهدای شهرستان استفاده شود.
وی گفت: کمیته های تشکیل شده باید زمان بندی وبرنامه ریزی مشخصی برای اجرای برنامه ها داشته باشند و برنامه های جانبی یادواره ۳۰۲ شهید شهرستان که شامل سرکشی و دیدار با خانواده های شهدا،برگزاری یادواره های قشری،خدمات رسانی به محرومین و… می باشد با یک هدف مشخص و تعیین شده و با هماهنگی با مسئولین مربوطه اجرا شود تا دوگانگی در اجرای برخی از برنامه صورت نگیرد.
حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین نیز دراین جلسه برتاثیر گذاری برنامه هایی که در راستای یادواره شهدا در سطح شهرستان برگزار خواهد شد تاکید کرد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا