سیاسی

پلمپ قلیان خانه ها در جهت پیشگیری از بیماری کرونا در قاین

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ محمود زال بیکی فرمانده انتظامی قاین اظهار کرد: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و به جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، طرح بازدید و سرکشی از سفره خانه های سنتی و واحدهای صنفی ارائه دهنده قلیان در دستور کار اداره اماکن پلیس امنیت عمومی شهرستان قاین قرار گرفت.
وی افزود: در این طرح دو واحد قلیان خانه با هماهنگی مقام قضائی تعطیل و پلمب شد و هم اکنون هیچ قلیان خانه‌ای در شهرستان قاین فعال نیست.
وی خاطرنشان کرد: با تعامل سازنده‌ای که با واحدهای صنفی بازی‌های رایانه‌ای برقرار کرده‌ایم تمامی این واحدهای صنفی نیز در اقدامی خودجوش و مشارکتی فعالیت خود را متوقف کردند و هم اکنون هیچ واحدی در این صنف نیز باز و فعال نیست.
فرمانده انتظامی قاین، هدف از اجرای این طرح را نظارت کامل بر اصناف متخلف در راستای رعایت اصول بهداشتی و ارتقاء امنیت اجتماعی عنوان کرد و گفت: کسب رضایت مندی مردم و افزایش احساس امنیت در سطح شهرستان از اولویت‌های پلیس است.
زال بیگی خاطرنشان کرد: تلاش پلیس برای مقابله با هنجارشکنان به صورت جدی ادامه دارد و در این مسیر شهروندان می‌توانند با معرفی اصناف متخلف از طریق شماره تلفن ۱۱۰ ما را در تأمین بهتر امنیت یاری کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا