سیاسی

پشتوانه کار آمدی مجلس مردم هستند /چهلم شهید سلیمانی یوم الله دیگری در انقلاب اسلامی شد

به گزارش نسیم قائن ، فرهاد فلاحتی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در جمع مردم قاینات با بیان این که انقلاب اسلامی ایران با انقلاب های دیگر کشورها تفاوت دارد گفت: مردم جمهوری اسلامی ایران دراین انقلاب به دنبال امامی حرکت کردند که هم عارف بود و هم فیلسوف و هم مجتهد جامع الشرایط و مرجع تقلیدی بود که توانست هدایت امتی را برعهده بگیرد.
وی با بیان این که ساختارهای جامعه باید بر اساس مبانی دینی باشد گفت: کسی می تواند در جامعه مسئولیت قبول کند که هم دین باور باشد و هم اعتقاد کامل به دیانت داشته باشد.
فلاحتی با بیان این که کشور ما در دوران قبل از انقلاب وابستگی شدید فرهنگی ،اقتصادی ،بهداشتی و… به غرب داشت گفت: باید یک ساختار سیاسی در کشور شکل می گرفت و نظام مشروطه سلطنتی حذف می شد.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه ادامه داد: امروز با افتخار سرمان را بلند می کنیم و با گردنی افراشته به دنیا اعلام می کنیم درصد باسوادان و خود اتکایی و پوشش درمانی و .. کشورما به بالای ۹۰ درصد رسیده است وهمه اینها در سایه رهبر فقید نظام حضرت امام خمینی(ره) بود که جامعه و امت ایرانی را به خودباوری در سایه ایمان رساند.
وی افزود: امت ما باید توجه داشته باشند که تمام هجمه های دشمن تضعیف روحیه خودباوری درسایه ایمان است و هدف دشمن با همکاری دست نشانده های داخلیشان این است که کارکرد اصلی نظام یعنی خودباوری را تضعیف کنند و مارا به گونه ای بار می آوردند که خودمان را نیزتضعیف کنیم
فلاحتی در ادامه سخنان خود به رشادتهای شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره داشت و گفت:شهید سلیمانی تابع رهبری بود و اهل حزب و حزب بازی و دیده شدن در جلوی دوربین نبود و نیامده بود کاری بکند که همه برایش چه چه و به به راه بیاندازندبلکه کارش برای رضای خدا بود و سلیمانی مظهر وحدت و انسجام بود.
وی اظهارکرد: ۲۲ بهمن امسال با چهلمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی همراه بود و چهلم شهید سلیمانی یوم الله دیگری در انقلاب اسلامی شد.
وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان این که سالیان سال بود که بر طبل تفرقه در شهرستان قاینات چه سهوا و چه عمدا کوبیده شده بود گفت: در طول دوران نمایندگیم تلاش کردم که آرامش به شهرستان برگردد.
فلاحتی ادامه داد: امروز شرایط برای نامزدهای قاینات و زیرکوه یک شرایط طلایی است و نه نماینده قبلی و نه نمایندگان ادوارگذشته رقیب شما نیستند ولذا همه دریک سطح برای مردم هستید و توصیه ما هم این است که طبق قانون جلو بروید و هر کس که صاحب صندلی مجلس شد دیدگاه و رویه اش گرو کشی و رئیس اداره پرورش دادن و بنر زدن نباشد .
وی گفت: مردم در یک شرایط آرام و منطقی دست به انتخاب خواهند زد واز نماینده آینده نیز درخواست داریم تا برخی از کارهای برزمین مانده شهرستان از جمله دانشگاه فرهنگیان که به خاطر برخی کج سلیقگی ها و تامین فضا مجوزش معطل ماند و سالن ورزشی استاندارد۳ هزار نفری قاین ، که شرط مشارکت دولت مشروط به کمک خیرین است را پیگیری کنند.
وی به فولاد قاین و بیمارستان دوم قاین و بیمارستان حاجی آباد اشاره داشت و گفت: اقدامات خوبی هم تاکنون انجام شده است و ان شاء الله که این موضوعات هم در دستور کار نماینده جدید شهرستان برای پیگیری بیشتر باشد.
فلاحتی در بخش پایانی سخنان خود گفت: همه به دنبال مجلس کار آمد هستیم و مجلس کارآمد مجلسی است که نماینده اش با رای قوی مردم انتخاب شود وپشتوانه کار آمدی مجلس مردم هستندوامیدواریم با با رای تک تک مردم اولین گام را در کار آمدی مجلس برداریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا