سیاسی

پرداخت ۳میلیارد و۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات مشارکتی در قاین وزیرکوه

جواد حسینی مسئول صندوق کارآفرینی امید قاین در گفتگو با خبرنگارنسیم قائن اظهارکرد: در راستای ایجاد فعالیت اقتصادی در روستاها وتسهیل وتشویق همکاری جمعی، صندوق کارآفرینی امید قاین با ارائه وام های کم بهره به متقاضیان توانسته است گام های موثری در ایجاد اشتغال زایی بردارد.
وی افزود: در همین راستا دولت اعتباراتی برای ایجاد اشتغال با کارمزد ۳درصد در مناطق غیرمرزی وباکارمزد صفر درصد در مناطق مرزی در اختیار متقاضیان قرار می دهد .
حسینی با بیان این که در شهرستان های قاینات وزیرکوه با راه اندازی دو طرح فرآ وری وبسته بندی زرشک با دریافت تسهیلات برای ۵۰نفر اشتغال مستقیم اشتغال خواهد شد و۴۰۰خانوار روستایی از مزایای این طرح بهره مند خواهند شد،گفت: صندوق کارآفرینی امید شهرستان قاینات مبلغ ۱۹میلیارد ریال به طرح بسته بندی زرشک شرکت تعاونی دامداران سده با بهره ۳درصد ومبلغ ۱۹میلیارد ریال نیز به طرح فرآوری زرشک شرکت تعاونی قدس زیرکوه پرداخت کرده است .
مسئول صندوق کارآفرینی امید قاین با بیان این که این اعتبارات در ۳فاز ساخت مکان،تجهیزات وسرمایه در گردش پرداخت می شود گفت: باز پرداخت این وام ها با ۲۴ماه تنفس وطی ۶سال پرداخت خواهد شد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا