سیاسی

پرداخت ۵۰ درصد مطالبات پیمانکاران محور بیرجند-قاین

به گزارش نسیم قائن ، مهدی جعفری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طی یک سال اخیر با پیگیری‌های استاندار خراسان جنوبی و مسئولان استان اعتبارات بخش راه‌های استان بیش از سه برابر افزایش یافته است.
وی بیان کرد: با تزریق این اعتبارات شاهد تحول در پروژه‌های راهسازی استان و شروع دوباره پروژه‌های متوقف شده در این بخش هستیم.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از افزایش ۲۷ درصدی طول بزرگراه‌های استان طی یک سال گذشته خبر داد و گفت: در این مدت بالغ بر ۱۲۴ کیلومتر باند دوم در استان به بهره برداری رسیده است.
جعفری اضافه کرد: همچنین در حال حاضر ۷۵ کیلومتر باند دوم آسفالت شده و ۹۰ کیلومتر دیگر نیز آماده آسفالت است.
وی به افزایش دو برابری اعتبارات محور بیرجند – قاین در سال جاری اشاره کرد و گفت: همچنین برای این محور از محل ماده ۵۶ در حال پیگیری برای جذب ۵۰ میلیارد تومان اعتبار هستیم که مراحل نهایی را می‌گذراند و با تخصیص این اعتبار بخش زیادی از مشکلات حل خواهد شد.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر سه پیمانکار به طور تمام وقت و به سرعت در حال کار در این محور هستند، عنوان داشت: تاکنون ۵۰ درصد مطالبات پیمانکاران این محور پرداخت شده است.
جعفری اضافه کرد: مجموع مطالبات پیمانکاران محور بیرجند – قاین حدود ۳۳ میلیارد تومان بود که به ۱۵ میلیارد تومان رسیده است.
به گفته وی با تزریق اعتبارات اخیر میزان مطالبات ۱۶۰ میلیارد تومانی پیمانکاران پروژه‌های راهسازی استان به ۹۰ میلیارد تومان رسیده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا