سیاسی

پذیرش دانشجوی بدون آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قاینات آغاز شد

به گزارش نسیم قائن ، حسین اسفرقی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قاینات با اعلام این مطلب گفت: واحد قاینات با برخورداری از امکانات و پتانسیل‌های بسیار بالا و وجود رشته‌های متعدد در گروه‌های زبان انگلیسی، فنی و مهندسی، کشاورزی، علوم پایه، و علوم انسانی آمادگی پاسخ به اشتیاق وافر جوانان طالب ورود به عرصه آموزش عالی را دارد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قاینات با بیان اینکه این واحد دانشگاهی در بیش از ۳۰رشته تحصیلی آماده پذیرش داوطلبان بدون آزمون است، خاطرنشان کرد: رشته‌های کاربردی و منحصر به فردی در این دانشگاه فعال است که داوطلبان علاقه‌مند می‌توانند در این رشته‌ها ثبت نام و ادامه تحصیل دهند.
وی با بیان اینکه اکثر رشته‌های تحصیلی در مقطع کاردانی و کارشناسی در این واحد دانشگاهی بدون آزمون پذیرش دانشجو دارد، گفت: منحصرا رشته پرستاری (کار‌شناسی پیوسته) دارای آزمون ورودی است.
اسفرقی از داوطلبان درخواست کرد که بدون فوت زمان و در اسرع وقت با مراجعه به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
وی گفت: دانش‌پژوهان پس از ثبت نام اولیه در سایت آزمون جهت ثبت نام نهایی با در دست داشتن مدارک تحصیلی و شناسایی خود به دانشگاه آزاد اسلامی واحد قاینات مراجعه کنند.
این مسئول یادآور شد: این واحد دارای کلاسهای آموزشی، کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های مجهز می­باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا