سیاسی

پایمردی و استقامت مردم برنامه های دشمن را نقش بر آب کرده است /محاصره اقتصادی راهبرد دشمن

به گزارش نسیم قائن ، سردار غلامرضا سلیمانی ظهر یکشنبه در جمع مردم عباس آباد دشت قاین بیان داشت: هفته دفاع مقدس یادآور دلاوری ها و ایثارگری های رزمندگان در جبهه های نبرد است.
وی افزود: امنیت پایدار امروز جمهوری اسلامی ایران ریشه در جانفشانی ها وایثار گری های رزمندگان و جانبازان و خون هزاران شهیدی است که دراین راه تقدیم شده است.
وی با بیان اینکه مردم ایران انقلابی را به پیروزی رساندند که زمینه ساز ظهور امام عصر (عج) باشد، افزود: بنا بر روایات عملی ترین اقدام‌ ممکن در جهت بستر ظهور حجت، تشکیل حکومت علوی در جمهوری اسلامی است.
سردار سلیمانی با بیان اینکه با همکاری تمام نهادها و مردم روز به روز شاهد کاهش مشکلات پیش رو هستیم افزود: دشمن می خواهد با محاصره اقتصادی راه را بر جمهوری اسلامی ببندد تا نتواند در مردم سالاری دینی در دنیا موفق باشد.
درابتدای جلسه سرهنگ هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات نیز بیان داشت: شهرستان قاینات مهد تولید دومحصول عمده زرشک و زعفران است ونیاز است که کارگاههای زود بازده که به نفع مردم منطقه باشد دراین شهرستان راه اندازی و زمینه اشتغال جوانان فراهم شود.
وی ادامه داد:حضور مردم تمام صحنه ها برنامه های دشمن را با عدم موفقیت همراه کرد و در هر صحنه ای که مردم حضور داشته اند جمهوری اسلامی ایران موفق بوده است.
سردار سلیمانی بیان داشت: پایمردی و استقامت مردم تمام برنامه های دشمن را نقش بر آب کرده است وعلی رغم تمام توطئه های دشمن،انقلاب اسلامی طی ۴۰ سال گذشته پیروز بوده است.
وی با بیان اینکه موفقیت های ما به دلیل وجود رهبری مقتدر، نیروهایی توانمند و مردمی متدین و انقلابی است افزود: اگرچه مشکلاتی در عرصه های مختلف و مناطق کم برخوردار وجود دارد اما سپاه، مردم و نهادهای خدمت گزار جبهه ای تشکیل داده اند که با محرومیت زدایی بتوانیم بر مشکلات پیش رو فائق آیند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: بنا به فرمایش رهبری در گام دوم انقلاب پیروزی های انقلاب اسلامی افتخار آمیز تر و شکست دشمن به ویژه آمریکا و اسرائیل بیشتر و فضاحت بار تر خواهد بود.
سردار سلیمانی بیان کرد: بسیج و سپاه تمام ظرفیت خود را به میدان می آورد تا در کنار مردم و مسئولان و گروه های جهادی در راستای محرومیت زدایی، برخورداری مردم از امکانات، رونق تولید و اشتغال گام های مناسبی بردارد.
وی با اشاره به بهره برداری از پروژه های محرومیت زدایی در کشور بیان کرد: افتتاح هر پروژه آغازی برای پروژه ای دیگر است و با اتمام ۴۰ هزار پروژه، برنامه های سپاه و بسیج به پایان نخواهد رسید.
سردار سلیمانی در پایان گفت:اجرای۴۰ هزار پروژه با همکاری مردم، خیران، بسیجیان و گروه‌های جهادی انجام می‌شود و امروز ۶ هزار و ۲۵۰ پروژه به بهره‌برداری می‌رسد که ۱۰ درصد از حجم پروژه‌های امروز، در استان خراسان جنوبی قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا