سیاسی

پاسداران حافظ انقلاب و اسلام هستند

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ اسماعیلی از پیشکسوتان سپاه خراسان جنوبی و فرمانده اسبق سپاه قاینات در مراسم پردامیداشت دوم اردیبهشت در جمع پاسداران قاین اظهار کرد:شهرستان قاینات ،جز شهرستانهایی است که در دوران جنگ تحمیلی توانست در خراسان بزرگ حرفی برای گفتن داشته باشد و استقبال مردم این خطه برای اعزام به مناطق جنگی به گونه ای بود که گاها با کمبود اتوبوس برای اعزام مواجه می شدیم.
وی ادامه داد:آن زمانی که برخی تحمل نیروهای نظامی را نداشتند اما، امام خمینی (ره) نه تنها ارتش را حفظ کرد بلکه دستور تاسیس سپاه پاسداران را در سال۵۸ صادر کرد و این کار برای دفاع از انقلاب بود.
سرهنگ اسماعیلی با بیان این که انقلاب اسلامی اهداف بلندی دارد و مخصوص به مرز جغرافیایی خاصی نیست گفت:این انقلاب با شعار و اهدافش ،قطعا دشمنان قدرتمندی در مقابلش صف آرایی می کنند .
وی ادامه داد: برای حفاظت از این انقلاب تشکیلاتی لازم بود که از این مسیر حفاطت و پاسداری کنند و امام (ره) به همین منظور سپاه انقلاب اسلامی را تاسیس کرد.
اسماعیلی افزود: پاسداران حافظ انقلاب و اسلام هستند وهرجا خطری متوجه دین و مکتب باشد و هرجا تهدیدی باشد سپاه حضور دارد .
وی بیان داشت:سپاه پاسداران درجنگ،در خدمات رسانی،در حوادث طبیعی و غیر طبیعی حضور فعالی داشته و دارد و اگر نیروهای مسلح و گروههای جهادی نبودند بسیاری از مشکلات پیش آمده حل نمی شد
اسماعیلی با بیان این که دشمن می خواهد ما را در مقابل مردم قرار دهد گفت: خوشبختانه این ترفند دشمن هم با شکست مواجه شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا