سیاسی

ولایت مداری وبصیرت مردم باعث ماندگاری ۹دی شد

به گزارش نسیم قائن ، برات زاده فرمانده سپاه قاین در همایش روز بصیرت در جمع بسیجیان شهرستان قاین در مصلی نمازجمعه اظهارکرد:یکبار دیگر با حضور خودمان در این تجمعات که به منظور گرامیداشت ۹دی برگزار شده ا ست برای دفاع از ارزشهای اسلامی وخون مطهر شهدا و در حمایت از ولایت فقیه فریاد می زنیم.
وی بابیان این که آنچه چیزی که باعث شد ۹دی شکل بگیرد واین حماسه در تاریخ ماندگار شود ولایت مداری وبصیرت مردم بود .
فرمانده سپاه ناحیه قاینات درادامه گفت: این روز همانند ۱۳آبان و۲۲بهمن وروزقدس درتاریخ ماندگار شد واین روز بی نظیردرتاریخ به همت مردم به ثبت رسید.
برات زاده درادمه بیان داشت: آنچه که باعث برپایی راهپیمایی در دفاع از ارزش های اسلامی بود ایمان واعتقاد مردم به خداوند متعال بود ومردم زمانی که احساس کردند حیثیت وآبروی نظام خدشه دار شده است به صحنه آمدند واز انقلاب و ارزشهای انقلابی که نشات گرفته از مکتب ماست دفاع کردند .
فرمانده سپاه قاین بیان داشت : مردم با بصیرت درعاشورای حسینی ودر برابر عده ای فریب خورده وبی بصیرت وتحت افکار غربی ها که به خیمه های اباعبدالله هم رحم نکردند،با اقتدار ایستادند وباعث ماندگاری ۹ دی شدند.
وی ولایت مداری مردم را از دیگر مواردی دانست که باعث ماندگاری این حماسه شد وگفت: مردم به امام وانقلاب اعتقاد داشتند وجانانه تا پای دفاع از انقلاب آمدند و از ولایت دفاع کردند واین روز در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا