سیاسی

وعده قلم چی برای کتابخانه مرکزی قاین

به گزارش نسیم قائن ، فرماندار قاینات در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان درباره تکمیل ساختمان کتابخانه مرکزی قاین اظهار کرد: برای تأمین اعتبارات لازم به منظور ادامه عملیات ساخت و تکمیل پروژه کتابخانه مرکزی قاین مکاتبات و رایزنی هایی با استانداری انجام شده تا بتوان پیشرفت فیزیکی پروژه را به ۵۰ درصد رساند.
«کهن ترابی» در ادامه به مذاکرات انجام شده با مسئولین بنیاد آموزشی قلم چی هم اشاره کرد که پیرو آن این موسسه قول مساعد داده برای بهره برداری از کتابخانه در زمینه تامین اعتبار ۵۰ درصد دیگر این پروژه همکاری لازم را انجام دهد .
وی افزود: وضعیت کتاب و کتاب خوانی در کشور، استان و شهرستان مطلوب نیست این درحالی است که هر کشوری که محور کارهایش فرهنگ بوده و به عنوان زیرساخت به آن توجه کرده، در همه حوزه ها پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است. مددی مسئول کتابخانه های عمومی قاینات هم در این جلسه به کمک ۶۰۰ میلیون ریالی نهاد کتابخانه های کشور در زمینه خرید خودرو، تجهیز و به سازی کتابخانه ها اشاره کرد و یادآور شد: کتابخانه شهید کاوه روستای بیهود تکمیل و تجهیز شده و با صدور مجوز نیروی انسانی به زودی راه اندازی می شود.
در این جلسه کتابداران و فعالین حوزه کتاب و کتاب خوانی تجلیل شدند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا