سیاسی

وضعیت آب در خراسان جنوبی بسیار نامناسب است

به گزارش نسیم قائن ، حجت‌الاسلام و المسلمین علی یزدان‌پرست بعدازظهر امروز در دیدار با معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت: خراسان جنوبی یک استان مرزی است و مرز طولانی مشترک با کشور افغانستان این شرایط حساس را ایجاد می‌کند تا مسئولان نگاه ویژه‌ای به این استان داشته باشند.
وی افزود: وزارت نیرو یک وزارت‌خانه تخصصی است و صنعت آب و برق نیاز به کمک استانداری‌ها دارد.
مشاور وزیر و مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو بیان داشت: صنعت آب و برق گستردگی بالایی دارد از این رو همه مدیران دولتی باید این صنعت حیاتی را کمک کنند تا فعالیتی مداوم داشته باشد.
آموزش فرهنگی ۹ هزار نفر از کارکنان وزارت نیرو
یزدان‌پرست اذعان داشت: از ابتدای امسال ۹ هزار نفر از پرسنل و خانواده‌های ایشان در وزارت نیرو در سراسر کشور آموزش فرهنگی دیده‌اند.
وی با اشاره به برنامه‌های فرهنگی در سطح وزارت، ادامه داد: اجرای طرح مفتاح، اجرای برنامه‌های امر به معروف و نهی از منکر و برنامه‌های آموزشی برای ائمه جماعات و مسئولان فرهنگی صنعت آب و برق از جمله این فعالیت‌ها بوده است.
مشاور وزیر و مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو تصریح کرد: تاکنون مدیران عامل شرکت‌های تابعه وزارت نیرو در برنامه‌های فرهنگی و دینی حمایت و تعامل بالایی داشته‌اند.
لزوم توجه به پدافند غیرعامل در صنعت آب و برق
یزدان‌پرست ابراز داشت: صنعت آب و برق نیازمند توجه ویژه در پدافند غیرعامل است که این مهم با همکاری مدیران استانداری‌ها میسر می‌شود.
وی وضعیت آب در خراسان جنوبی را در سطح بسیار نامناسبی دانست و گفت: باید برای این موضوع چاره‌ای فوری اندیشیده شود چراکه اگر این روند ادامه داشته باشد، وضعیت بحرانی خطرناکی متوجه استان خواهد بود.
فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا