سیاسی

وداع با پیکر مطهرشهید “علی غلامی” در قاین + تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، امروز قاینات حال و هوای دیگری داشت .حرف همه آنهایی که شهید علی غلامی را حتی یکبار هم دیده بودند این بود که چه جوان مردی را از دست دادیم.
امشب برای وداع با این شهید بزرگوار همه آمده بودند.
مسجد جامع قاین مملو از جمعیت بود .
ماموران نیروی انتظامی قاین هرکدام را که نظاره گر بودی ،همه به یاد این همکار بزرگوارشان اشک ماتم می ریختند.
دختر شهید با نگاه به تابوت پدرش می گفت: بابای من پیش خدا رفته است.
پسر شهید در آخرین لحظه ای که تابوت پدر از مسجد جامع بیرون می رود به روال هرروز که با پدر خدا حافظی می کند این بار هم دستش را به نشانه خدا حافظی تکان داد و برای آخرین بار با پدر خدا حافظی کرد و خوب می داند که دیگر برگشتی نخواهد بود وبه قول خواهرش بابا پیش خدا رفته است.
همکاران پدر ،فرزندان علی را در بغل گرفته اندوآرامشان می کنند.
آری امشب فرزندان علی غلامی که جان خود را برای امنیت من و شما از دست داده است بی پدر شدند وبا افتخار با پدر خود خدا حافظی می کنند.
افتخارشان این است که پدرشان راه و مسیر حسینی را انتخاب کرده است و این وداع برای آنها شیرین است.
حجت الاسلام خدا شناس رئیس بیناد شهید و امور ایثارگران شهرستان قاین در مراسم وداع با پیکر مطهر شهید غلامی گفت: شهدای ما فرهنگ اسلام ناب را احیا کردند و با خون خودشان ادامه دهنده مسیر امام حسین (ع) و اسلام ناب هستند.
وی گفت: دشمنان با ایجاد فضای مسموم وتبلیغات در فضای مجازی بر روی جوانان ما سرمایه گذاری کرده اند و می خواهند فرهنگ اصیل اسلام را از جوانان ما بگیرند و برگزاری مراسمات یادواره های شهدا و یا مراسمات وداع با شهدا برای آگاهی بخشیدن به ملت و جوانان لازم وضروری است.
وی خطاب به دشمنان گفت: این وداع فقط گوشه ای از حضور مردم شهید پرور قاینات است و فردا در مراسم تشییع جنازه پیکر شهید نظاره گر باشید که این مردم هیچ گاه از این اقدامات شما نگران نبوده و در همه صحنه ها حضور خواهند داشت.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا