سیاسی

وحدت وانسجام مردم ومسئولین در مناسبتها به دنیا مخابره می شود

به گزارش نسیم قائن ، کهن ترابی فرماندار قاین در جلسه برنامه ریزی گرامیداشت هفته بسیج شهرستان که در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، باگرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان و بسیجیانی که در مسیر عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران زحمت کشیدند و مجاهدت کردند؛ اظهار کرد: با عنایت به شرایط خاص منطقه وبه جهت هجمه هایی که دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی بر کشور دارند؛ می طلبد که مناسبت های این چنینی را با شکوه و با مشارکت حداکثری مردم برگزار نماییم .
وی گفت:علی رغم اینکه ما در کشور اختلاف سلیقه های سیاسی داریم. ولی در حوزه منافع ملی، دفاع از ارزش های انقلابی و تمامیت ارضی کشور خودمان و مجموعه انقلاب اسلامی، همه در کنار هم و متحد هستیم و این مهم را باید در مناسبت های مختلف به تمام دنیا نشان بدهیم.
فرماندار با اشاره به اینکه قطع یقین این مناسبت ها توسط کشور های خارجی رصد می شود؛ بیان داشت: کلیه مردم و مسئولین در اجرا و گرامیداشت برنامه های مختلف از جمله، هفته بسیج، هفته دفاع مقدس، دهه فجر و دیگر مناسبت ها بایستی مانند زمان جنگ عمل کنندتا همگان بدانند که در این دوران هم مانند دوران جنگ متحد هستیم وبرای دفاع از منافع ملی وتمامیت ارضی خومان ودفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی خط وجناح را نمی شناسیم
وی افزود:ما باید با بهتر و باشکوهتر برگزار کردن برنامه های هفته بسیج و سایر مناسبتها ،پیام وحدت وانسجام مردم ومسئولین نظام باید به تمام دنیا مخابره بشود.
کهن ترابی با اشاره به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) که فرمودند: بسیج باید یک نهاد مردمی و غیر دولتی باشد؛گفت:بسیج در طول انقلاب اسلامی وتا زمان پیروزی انقلاب وپس از آن در دوران های مختلف، بیشترین تأثیرات را در تحولات سیاسی در داخل و خارج از کشور داشته است.
فرماندار در پایان خطاب به همه مسئولین دستگاه های اجرایی با بیان این که بسیج یک ارزش اسلامی وانقلابی است تأکید کرد: همه مسئولین ضمن مشارکت دادن و درگیر نمودن عموم مردم در گرامی داشت و اجرای برنامه های هفته بسیج، باید نهایت تعامل، همراهی و همکاری را در اجرای برنامه های بزرگداشت هفته بسیج داشته باشند تا بتوانیم برنامه هایی در خور شأن بسیجیان برگزار نماییم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا