سیاسی

واکنش دبیرخانه شورای‌عالی امنیت ملی به “خبرسازی کرباسچی”؛ کذب است

به گزارش نسیم قائن ، غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی امروز طی مطلبی که شخصاً به برخی گروه‌های تلگرامی ارسال کرده ادعا کرده است که شورای‌عالی امنیت ملی، آیت الله علم‌الهدی را به‌دلیل “اقدام پشت‌پرده او در تجمعات خیابانی مشهد” فراخوانده و “شمخانی (دبیر شورای‌عالی امنیت ملی) شخصاً با لحن شدید به او تذکر داده است”.
بیشتر بخوانید:
خبرسازی عجیب کرباسچی درباره علم‌الهدی؛ تلاش برای تبدیل اغتشاش به فتنه؟
دفتر آیت‌الله علم‌الهدی “خبرسازی کرباسچی” را تکذیب کرد
چه‌کسانی مردم را به #تظاهرات_سراسری دعوت می‌کنند؟/عربستان و انگلیس در صدر + مستندات و نقشه
مشاهدات عینی خبرنگار تسنیم از اغتشاشات تهران + عکس
تجمعات مردمی چگونه به اغتشاش کشیده شد + جزئیات
پس از خبرسازی کرباسچی دفتر آیت‌الله علم‌الهدی با تکذیب این ادعا به خبرنگار تسنیم اعلام کرد که آیت الله علم‌الهدی در شامگاه نهم دی ماه در مدرسه علمیه نواب مشهد و در جمع پرشور علما و طلاب سخنرانی داشته‌ و خبرسازی برخی (کرباسچی) درباره ایشان از اساس کذب است.
حالا دبیرخانه شورای‌عالی امنیت ملی نیز ادعای کرباسچی درباره آیت الله علم‌الهدی را تکذیب کرد؛ در همین زمینه یک منبع مطلع در دبیرخانه شورای‌عالی امنیت ملی با رد ادعای کرباسچی به خبرنگار سیاسی تسنیم گفت که دبیرخانه شورای‌عالی امنیت ملی تنها مرجع اطلاع‌رسانی در مورد اخبار، مصوبات و جلسات شورای‌عالی امنیت ملی بوده و اخباری که خارج از این مسیر منتشر می‌شود، مورد تأیید نیست.
این منبع آگاه متذکر شد: شایعه منتشرشده در فضای مجازی در مورد جلسه اخیر شورای‌عالی امنیت ملی و تذکر به یکی از شخصیت‌های کشور صحت نداشته و لازم است رسانه‌های گروهی باحفظ هشیاری از انتشار شایعات اختلاف‌برانگیز خودداری کنند.
انتهای پیام/*
منبع : تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا