سیاسی

همراه با گشت مهربانی در روستای گرماب شهرستان قاینات + تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، نوزدهمین مقصد گروه گشت مهربانی شهرستان قاینات که به طور خودجوش وبا هدف دلجویی،کمک به محرومان ،اجرای برنامه های فرهنگی ، بهداشتی و… کار خود را آغاز کرده است ، در ششمین روز از اولین ماه فصل زمستان میزبان مردم روستایی میهمان نواز وخونگرم از توابع بخش مرکزی قاینات بود..
روستای گرماب که همانند نامش مردمانی خونگرم ومهمان نواز دارد ، مقصد این گروه فرهنگی است .
گروه گشت در ابتدای ورود به روستا ، بر سر مزار شهید الله یار کامبرده حضور یافته وپس از غبار روبی مزار این شهید بزرگوار با فرزند شهید دیدار وهدیه ای به رسم یاد بود تقدیم این خانواده شهید می شود.
برگزاری کلاس های آموزشی سبک زندگی اسلامی،کلاس های آموزشی حرفه آموزی،برگزاری مسابقات ورزشی برای کودکان،برگزاری مراسم جشن در شام ولادت امام حسن عسکری(ع) از دیگر برنامه هایی است که توسط اعضای گروه اجرا می شود .
شادی ولبخند بر لبان مردم این روستا نقش می بندد ودر پایان مراسم اهالی روستا بر سر سفره ای که به همت خیرین برپا شده است میهمان گروه گشت مهربانی هستند.
این شادی ها ولبخندهای مردم روستا به همت خیرین وکمک های مردمی است که در اجرای برنامه های گشت مهربانی این گروه را یاری رسانده اند .
آنانی که تمایل دارند در ثواب این امر خداپسندانه شریک باشند می توانند کمک های نقدی خودرا به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۲۸۲۵۴۴۸۱نزد بانک ملت به نام گشت مهربانی واریز کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا