سیاسی

همایش فرماندهان پایگاهها مقاومت بسیج شهرستان قاین+ تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، صبح امروز همایش فرماندهان پایگاههای بسیج شهرستان قاینات در آستانه هفته بسیج در محل حسینیه ثارالله برگزار شد .
سرهنگ رضا هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات دراین مراسم با بیان این که قدرت اراده و به صحنه آمدن مردم در برنامه های مختلف باعث پیروزی ما شده است گفت: هرجا مردم حضور داشته اند شاهد موفقیت هایی در عرصه های مختلف بوده ایم.
وی ایمان و توکل بر خداوند را از رموز موفقیت مردم برشمرد و گفت: نیروی مقاومت بسیج نیز با تکیه بر ایمان و توکل به خداوندو با پشتوانه مردمی از اول انقلاب تا کنون در عرصه های مختلف حضور فعالی داشته است.
هزاری بصیرت دهی به اقشار مختلف مردم را وظیفه بسیج دانست و گفت: بسیج با اجرای برنامه هایی از جمله حلقه های شجره طیبه صالحین درامر خود سازی که محور تحولات اجتماعی درجامعه اسلامی است توانسته است با حضور جوانان در مساجد که سنگر برنامه های فرهنگی است اقدامات بسیار خوبی را انجام دهد.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات از راه اندازی صندوق های قرض الحسنه،اجرای طرح شهید رهنمون،اجرای طرح شهید حججی و… در بسیج خبرداد.
هزاری با اشاره به هفته بسیج از اجرای بیش از ۲۵۰ عنوان برنامه به همت حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج خبرداد و گفت: همایش اقتدار بسیج،همایش پیشکسوتان بسیج و سپاه،برگزاری یادواره شهداء ،برنامه آبروی محله وبرپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب از اهم برنامه های بسیج در شهرستان خواهد بود.
حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین نیز دراین مراسم با بیان اهداف تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی(ره) گفت: اهتمام امام (ره) براین بود که با تربیت جوانان انقلابی در عرصه های مختلف اهداف مهم انقلاب اسلامی را درجهان انتشار دهد.
وی ادامه داد: فرهنگ و اعتقاد دینی باید در بین جوانان رسوخ کند .
امام جمعه قاین دربخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت خاورمیانه گفت: اگر تشکیل ارتش بیست میلیونی و حشد الشعبی نبود امروز معلوم نبود که خاورمیانه چه وضعیتی داشت.
دراین مراسم جمعی از فرماندهان پیشکسوت و جوان پایگاههای بسیج به ارائه تجربیات خود در زمینه فعالیت های مختلف در طول مدت فعالیت خود پرداختند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا