سیاسی

همایش انس و مودت باز نشستگان سپاه شهرستان قاین برگزار شد +تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، همایش انس و مودت بازنشستگان سپاه شهرستان قاین با حضور بازنشستگان و خانواده های آنان در حسینیه ثارالله سپاه قاین برگزار شد .
غلامی مسئول کانون بازنشستگان سپاه استان دراین مراسم هدف از برگزاری این برنامه ها را تجدید خاطرات بازنشستگان اعلام کرد وگفت: درکنار این تجدید خاطرات ،تجلیل وتکریم پیشکسوتان در دستور کار ما قراردارد واین جلسات بهانه ای می شود تا بازنشستگان وخانواده های آنان تکریم شوند .
وی با اشاره به برنامه های فرهنگی و بهداشتی ودرمانی تسهیلاتی که برای باز نشستگان در نظر گرفته شده است گفت: تمام سعی وتلاش ما این بوده است که بتوانیم خدماتی در خور شان بازنشستگان ارائه دهیم .
حجت الاسلام علی رحمانی امام جمعه قاین دراین مراسم با بیان این که ذات خداوند متعال همه ما انسانها را دوست دارد و ما شعاعی از پرتو ذات خداوند متعال هستیم گفت: یک اصل کلی در عالم وجود دارد که از آن تعبیر به حُبّ ذات می شود و این حبّ ذات در میان همه جانوران اعم از انسان وسایر حیوانات وجود دارد وان چه که به نفع ماست ذات ما آن را می طلبد وان چه که به ضزز باشد با ذات سازگاری ندارد .
وی درادامه با اشاره به فرارسیدن ایام الله دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی ما شاهکار شهدای ماست واین انقلاب به راحتی به دست نیامده است و حاصل سالها رنج افرادی همچون شما در زندان ها ودر گرما وسرما طاقت فرسا بوده است و باید به هوش باشید که این اثر ماندگار راافراد سکولار و سلطنت طلب از ما نگیرند.
سرگرد رضایی جانشین فرمانده سپاه قاین نیز دراین جلسه در خصوص حضور بازنشستگان و بسیجیان شهرستان قاین به عنوان خادم حرم رضوی نکاتی را نیز بیان داشت.
اجرای سرود و نمایش از دیگر برنامه های این همایش بود .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا