سیاسی

هلاکت مسئول عملیات داعش در کرانه چپ موصل

به گزارش نسیم قائن ، به نقل از المیادین، منابع امنیتی اعلام کردند که مسئول عملیات گروه تروریستی داعش در کرانه چپ موصل در پی حمله هوایی در خیابان الثقافه به هلاکت رسید.
این در حالی است که نیروهای عراقی در ادامه عملیات آزادسازی موصل، عملیات خود برای ورود به منطقه الاعافره بین دو محله الوحده و الانتصار در کرانه چپ موصل را آغاز کردند و درگیری‌های شدیدی بین ارتش عراق و گروه تروریستی داعش، به وقوع پیوست.
خبرنگار المیادین همچنین از دفع حمله گسترده داعشی‌ها در نزدیکی روستای الشریعه در غرب تلعفر خبر داد. در این عملیات همه تروریست‌های داعشی کشته شدند. همچنین دو خودروی بمب‌گذاری شده و ۹ خودروی ویژه این گروه تروریستی در این عملیات منهدم شد.
العبادی بامداد دوشنبه ۲۶ مهر از آغاز عملیات آزادسازی شهر موصل از چنگ گروه داعش خبر داد.
نیروهای عراقی اعم از نیروهای ارتش، پلیس فدرال و داوطلب مردمی و پیشمرگه از آغاز عملیات آزادسازی موصل تاکنون صدها کیلومترمربع و دهها محله را از چنگ تروریستهای داعشی آزاد کرده‌اند.
گروه تروریستی داعش سحرگاه روز بیستم خرداد (۱۰ ژوئن) سال ۱۳۹۳ به موصل مرکز استان نینوا و دومین شهر بزرگ عراق واقع در ۴۰۰ کیلومتری بغداد پایتخت این کشور حمله کرد و این شهر را به تصرف خود درآورد.
انتهای پیام/
مننبع : تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا