سیاسی

هفته وحدت یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است

حجت الاسلام احمد علی پورمسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین در گفتگوبا خبرنگار نسیم قائن با تبریک هفته وحدت گفت:وحدت بین شیعه و سنی یک اصل خدشه ناپذیر است و همه باید روی این اصل پافشاری کنند و آن را را استحکام ببخشند.
وی با اشاره به اهمیت وحدت و لزوم آن در جامعه اسلامی گفت: قرآن کریم و پیامبر اکرم(ص) همگان را به وحدت و برادری فراخواند و از اختلاف و تفرقه پرهیز داد.
وی با بیان این که اگر وحدت و یکپارچگی در بین مسلمانان حاکم شود کسی نمی تواند به آنها زور بگوید و به آنان ستم روا دارد اذعان داشت: همه موفقیت ها و پیروزی های جوامع اسلامی و مسلمین در سایه وحدت به دست می آید و تفرقه و اختلاف ،بزرگترین دشمن مسلمانان است.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین تصریح کرد: ماه ربیع الاول یاد آور میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی است که به حقیقت فصلی برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده و هفته وحدت بی‌تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است.
وی با بیان این که هفته وحدت یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: پیروزی انقلاب اسلامی مرهون وحدت و همدلی بین مردم است.
حجت الاسلام علیپوربا بیان اینکه هفته وحدت بهترین فرصت برای ترویج همبستگی بین مسلمانان است، گفت: هفته وحدت نمادی از گره خوردن و تحکیم ارتباط بین مسلمانان و رابطه برادری بین آنهاست.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی قاین تصریح کرد: امروز آنچه موجب خوف سپاه کفر و دشمنان بشریت شده است وحدت و یکی شدن امت‌های اسلامی است لذا تمام تلاش خود را به‌منظور ایجاد اختلاف بین آنها به کار می‌گیرند.
وی بیان داشت:امروز مسلمانان و پیروان مذاهب اسلامی باید وحدت خود را حفظ کنندوهمه مسلمانان با وجود دیدگاه ها و سلیقه های متفاوت در برابر دشمنان مشترک یکدست و هماهنگ و منسجم عمل کنند.
حجت الاسلام علی پوردرپایان گفت: امید است همه ما زیر پرچم یگانگی وحدتی که خاتم النبیین(ص) برای همیشه تاریخ بر افراشته، در قالب یک امت واحده حرکت کرده و ایران اسلامی را به نمادی از وحدت تبدیل کنیم.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا