سیاسی

هفته دولت فرصتی مناسب برای اطلاعرسانی خدمات دولت است

به گزارش نسیم قائن ، حجتالله خانزاده ظهر امروز در جلسه برنامهریزی هفته دولت که با حضور ، بخشداران بخشهای تابعه و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: هفته دولت فرصت مناسبی برای اطلاعرسانی خدمات یک ساله دولت به مردم است.
وی با بیان اینکه در هفته دولت پروژههای زیادی در شهرستان آماده بهرهبرداری است از مدیران دستگاههای اجرایی خواست پروژههایی را برای افتتاح و بهرهبرداری اعلام کنند که ۱۰۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و از افتتاح سوری و نمادین پروژهها خودداری کنند.
فرماندار زیرکوه بابیان اینکه یکی از اهداف ما پیشرفت‌ در عرصه تولید و کشاورزی است، تصریح کرد: در هفته دولت تعداد ۶۷ پروژه با اعتبار چهار میلیارد و ۳۳ میلیون تومان در این شهرستان به بهرهبرداری میرسد که عمده این طرحها در حوزه جهاد کشاورزی و منابع طبیعی است.
خانزاده گفت: در هفته دولت، مدیران دستگاهها در سطح روستاها و بخشها حضور یافته و ضمن تعامل سازنده با برگزاری نشستهای خبری با اصحاب رسانه، گزارش عملکرد خود را به اطلاع مردم شهرستان برسانند.
وی با بیان اینکه در تمام برنامههای هفته دولت باید توجه و اولویت، نگاه به آینده و ایجاد امید و نشاط برای مردم عزیز شهرستان باشد، تاکید کرد: تلاش شود تا در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در ارتباط با شعار سال با موضوع دولت و ملت همدلی و همزبانی حرکت نمائیم.
فرماندار زیرکوه از مدیران دستگاههای اجرایی خواست تا از بازخوانی گذشته خودداری و روحیه نشاط و امید به آینده را در مردم تقویت نمایند.
خانزاده پیشنهاد کرد: در طول هفته دولت برنامههایی نظیر، برگزاری نمایشگاههای مجازی در سایتهای اینترنتی و وبلاگها، فعالیتهای فرهنگی ورزشی مانند برگزاری مسابقات بزرگداشت هفته دولت، دعوت از نخبگان و صاحبنظران شهرستان و استفاده از نقطه نظرات و دیدگاههای آنها در دستور کار قرار گیرد.
فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا