سیاسی

هشدار های پلیس در خصوص چهارشنبه آخر سال

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ زالبیکی فرماندهی انتظامی شهرستان قاینات با ارائه چند توصیه خواستار توجه جدی خانواده ها و جوانان به این هشدار ها شد تا با عمل به آنها از حوادث تلخ و ناگوار آخرین چهارشنبه سال پیشگیری کنند.
چهارشنبه آخر سال همیشه حوادث ناگواری به همراه دارد و گاهی شیرینی عید را در کام خانواده ها تلخ می کند، لذا از شهروندان وخانواده ها در خواست داریم با توجه جدی به این هشدار ها از حوادث ناگوار چهارشنبه پایان سال که هر ساله تعداد زیادی مصدوم و مجروح ومعلول و کشته بر جای می گذارد پیشگیری کنند. تا خدای ناکرده در این روز های پایانی سال خانواده های محترم دچار مشکل و آسیب نشوند.
۱٫به شهروندان عزیز توصیه می شود با توجه به اینکه هم اکنون تمام بدنه جامعه ونهاد های بهداشتی،امدادی،خدماتی و انتظامی در تلاش برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا هستند،ضمن پرهیز از انجام رفتارها و آتش بازی های نامتعارف وگردهمائی های محلی که قطعا می تواند شیوع این ویروس را در پی داشته باشد ،چهارشنبه آخر سال را نیز در کنار خانواده و به دور از هرگونه از اجتماع و اقدام خطر ساز سپری کنند تا ان شاء الله همه در نهایت صحت و سلامت به استقبال سال جدید و نوروز ۹۹ برویم.
۲٫به موجب قانون هرگونه خرید و فروش و استفاده از مواد محترقه و انفجاری توسط افراد،جرم بوده و مامورین در صورت مشاهده برابر مقررات برخورد خواهند نمود.
۳٫با توجه به شیوع بیماری کروناهرگونه اجتماع ممنوع است.
۴٫طبق قانون آن عده از افرادی که در شب چهارشنبه آخر سال اقدام به سلب و آسایش عمومی و اخلال در نظم و امنیت نمایند،با هماهنگی مقام محترم قضایی بازداشت و وسیله نقلیه فرد تا۱۵ فروردین ماه توقیف خواهد بود.
۵٫والدین گرامی فرزندان خود را از خطرات و آسیب های ناشی از انفجار مواد منفجره آگاه و آنان را از بازی با چنین موادی بر حذر دارید.
لذا به کلیه همشهریان محترم در شهرستان قاینات توصیه می شود در صورت مشاهده اینگونه تخلفات حتما موضوع را از طریق تلفن۱۱۰به پلیس اطلاع داده تا با اقدام به موقع همکاران ما از حوادث ناگواری که فرزندان دلبند شما ودیگر خانواده ها را تهدید می کند پیشگیری نمایند.
همچنین به جوانان ونوجوانان عزیز توصیه می شود که روزهای پایانی سال با سهل انگاری و انجام حرکات نادرست وآتش بازی و بازی با مواد محترقه حوادثی که جز پشیمانی چیزی به دنبال ندارد به وجود نیاورند.
امیدوارم سال جدید را با خاطره ای خوش همراه با امید و تندرستی در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج)آغاز نمایید.
فرماندهی انتظامی شهرستان قاینات- معاونت اجتماعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا