سیاسی

هرگونه حمایت وارتباط با بهائیت محکوم است

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام علیپور امام جمعه موقت اسفدن در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته پس از سفارش خود و نمازگزاران به تقوی الهی با اشاره به سالروز محاصره و تحریم آمریکا علیه ایران افزود:در اقتصاد دو دیدگاه پیشرفت با تکیه داخل و پیشرفت با نگاه به خارج وجود دارد
وی افزود:با توجه به نامگذاری امسال به نام اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل توسط رهبر معظم انقلاب دیدگاه پیشرفت با تکیه به داخل باید مورد توجه قرار گیرد .
حجت الاسلام علیپور با توجه به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب گفت : آمریکا طاغوت اعظم شیطان بزرگ با اسلام و امت اسلامی است .
وی با بیان اینکه سیاست مستکبران ایجاد اختلاف و درگیری میان امت اسلامی می باشد گفت: ایمان و پایداری ملت ایران و ایستادگی آنان در مقابل زیاده خواهی های آمریکا عامل اصلی اقتدار جمهوری اسلامی است.
حجت الاسلام علیپور همچنین به ماجراهای فیش های حقوقی چند ده میلیونی برخی از مسئولین در فضای مجازی اشاره کرد و گفت : دستگاه های نظارتی بیش از پیش در عرصه اطلاع رسانی و شفاف عمل کردن در تمام زمینه ها تلاش کنند و عزم خود را برای برداشتن تبعیض های ناروایی که آتش آن ریشه ها را می سوزاند جزم کنند.
وی در ادامه به دیدار یکی از سران فتنه با فرقه ضاله بهائیت اشاره کرد و گفت : بهائیت نه دین است ، نه مذهب و نه آئین ، بلکه فرقه ضاله ای است که دست ساخته استعمار انگلیس برای نفوذ و تهاجم به اعتقادات و ارزش های ملت های مسلمان است و لذا ما هرگونه ارتباط و حمایت از آنان را محکوم می کنیم.
وی ضمن گرامیداشت روز سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیمه شعبان اضافه کرد : با وجود اینکه دشمنان داخلی و خارجی از هیچ کوشش و ابزاری در برهم زدن امنیت داخل کشور فروگذار نکرده‌اند، لیکن در عرصه امنیت شرایط مطلوبی داریم.
امام جمعه موقت اسفدن بیان کرد:امنیت و آرامشی که امروز در جامعه حکم فرماست ثمره تلاش و حماسه آفرینی گمنامانی است که برای حفظ و حراست از این خاک مقدس از هیچ حماسه و مجاهدتی فروگذاری نمی‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا