سیاسی

هرگونه افزایش قیمت کالا و خدمات خلاف است/نظارت دقیق تری بر بازار صورت گیرد

به گزارش نسیم قائن ، شاهین رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان قاینات در جلسه کمیسیون تنظیم بازار که روز گذشته در محل فرمانداری قاین برگزار شد با بیان این که با افزایش قیمت بنزین طی چند روز اخیر گزارشی از افزایش قیمت نداشته ایم گفت: طرح تشدید بازرسی در سطح بازار به صورت گشت مشترک آغاز می شود .
وی با بیان این که هرگونه افزایش قیمت خلاف است گفت: کلیه دستگاههای اجرایی موظف به اجرای دستورات ابلاغی هستند .
خزاعی رئیس اداره تعزیرات حکومتی قاین دراین جلسه بر برگزاری جلسات تنظیم بازار به صورت منظم تاکید کرد و گفت: تیم های نظارتی در غالب گشتهای مشترک با هدف کمک به مردم باید فعال شوند .
وی با تاکید بر این که دراین گشتها قصد مچ گیری نیست گفت: برخورد زمانی اتفاق می افتد که فرد چارچوبهای قانونی را رعایت نمی کند.
خزاعی بر تشدید نظارت بر بازار تاکید کرد و گفت: این نظارتها بیشتر جنبه ارشادی داشته باشد.
وی افزود: با افرادی هم که چهارچوبهای قانونی را رعایت نمی کنند برخورد خواهد شد.
کریمی فرماندار قاین در این جلسه با بیان اینکه هرگونه افزایش قیمت کالا و خدمات خلاف است؛ بر تشدید کنترل و نظارت بر عدم افزایش قیمت کالا و خدمات تأکید کرد.
وی با بیان این که افزایش قیمت بنزین تصمیم سران سه قوه بوده است گفت: باید دراین زمینه به مردم آگاهی بخشی داده شود و تا مردم نخواهند تنظیم بازار هم موفق نخواهد بود.
کریمی درادامه با تاکید بر این که بایستی نظارت دقیق تری بر بازار صورت گیرد گفت: مردم هم باید از نتیجه این نظارت ها آگاه شوند .
وی با بیان این که در شهرستان قاینات دپوی کالاهای اساسی از جمله برنج ،روغن،شکر به میزان کافی داریم گفت: با توجه به مصوبات استانی وکشوری فعلا افزایش قیمت هرکالایی در دستور کار قرار ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا