سیاسی

هرخونی که ریخته شود به گردن ماست/ شهرداری نسبت به اصلاح میدان اقدام کند

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین در آیین تجلیل از خدمات یکساله شهردار قاین که عصر امروز در محل سالن اجتماعات شهرداری قاین برگزار شد گفت: زبان شکر در معارف دینی جایگاه قابل توجهی دارد واز هرکسی که تشکر کنیم شایسته و بایسته و زیبا خواهد بود .
وی درادامه با اشاره به پروژه جاده اصلی قاین گفت:پس از انتخاب آقای شهرداردر جلسات متعدد که ایشان حضور داشته و یا گاها حضورهم نداشته اند علنا گفته ام که این نمد بزرگی را که آقای شهردار به آب انداخته اند را همه ما باید تلاش کنیم که این نمد به سلامتی از آب کشیده شود.
امام جمعه قاین اظهارکرد:همین که یک جاده بین الملل به یک بلوار بزرگ داخل شهر تبدیل می شود مهم است و اگر این اتفاق بزرگ بیفتد و جاده تبدیل به یک بلوار شود و اصناف در حاشیه کار شان تبدیل به فروش محصول قاین و قاینات بشود بسیار خوب است.
حجت الاسلام رحمانی بابیان این که پروژه های دیگری هم در شهر قاین هست گفت:مردم درخواستهایی دارند و شهردار و شورای شهرباید اهتمام بورزند و کاری را که شروع کرده اند زودتر جمع کنند و کار سرعت بیشتری داده شود .
وی گفت: باید بازه زمانی برای پروژه ها مشخص شود چرا که در بسیاری از مواقع اجرای این پروژه باعث سردرگمی راننده هاومردم شده است .
امام جمعه قاین اضافه کرد:این کار جسارت بالایی را لازم داشته است و امیدواریم که زود تر پروژه به ثمر برسد .
امام جمعه قاین در ادامه گفت:از ابتدای شروع کار بارها به رئیس شورای شهر قاین گفتیم که کار بزرگی را شروع کرده اید و آن را از سر خود باز نکنید .
وی با انتقاد از میدان ابتدای بلوار شهید کاوه گفت: بارها تذکر داده ام که این میدان استاندارد نیست و هرخونی که ریخته شود به گردن ماست و بارها گفته ام که این اشتباه را درست کنید.
امام جمعه قاین درادامه این سخنان از نداشتن یک حمام عمومی در خور شان مردم قاین گلایه کرد و گفت: شورا و شهرداری به این موضوع توجه داشته باشند که داشتن یک حمام عمومی شکیل در شهر واجب است و شورا نباید با این تفکر که آیا این کار برای شهرداری سود دارد یا نه ؟اقدامی نکند.
وی افزود:مگر آسفالت معابر برای شهرداری سود دارد که برای راه اندازی یک حمام این مسائل مطرح می شود؟
وی به پروژه بازگشایی خیابان امام خمینی(ره) و تخریب دیوار مدرسه علمیه قاین اشاره کرد و گفت: ما با بازگشایی مشکلی نداریم اما بارها گفته ام شهرداری از قسمت انتهایی بلوار بازگشایی را شروع کند و به محض این که به دیوار مدرسه علمیه رسیدند اجازه تخریب داده خواهد شد.
وی همچنین خواستار بازگشایی خیابان جانبازان از سمت پارکینگ شهرداری و کوچه مسجد علی بن ابیطالب نیز شد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا