سیاسی

هدیه ۲۵ میلیون تومانی وزارت ورزش به روستاییان ایران/خانه ورزش در روستاهای فاقد فضای ورزشی تجهیز می‌شود

به گزارش نسیم قائن ، حجتی مدیرکل دفتر توسعه ورزشهای روستایی وزارت ورزش و جوانان کشور در اولین مسابقات جام خوشه چین منطقه ۵ کشور به میزبانی شهرستان قاینات بیان کرد: زنان و مادران آینده این کشور هستید و خوشحالم از اینکه در بیست و مین دوره جام خوشه چین شرکت می کنید.
وی با اشاره به اینکه جامعه فعال نیاز به خانواده فعال دارد گفت: ما برای ایران فعال نیازمند خانواده و جامعه فعال هستیم. حجتی خاطرنشان کرد: امیدواری در جشنواره های بعدی میزبان خواهران و فرزندانتان باشیم.
وی اظهار داشت: با هدف ایجاد سلامتی و نشاط در جامعه با کمک وزارت ورزش و جوانان در روستاهایی که فضای ورزشی ندارند و شورای اسلامی یا دهیاری ۵۰ مترمربع فضای مسقف در اختیار ما قرار دهند، برای ورزش آن روستا ۱۰ میلیون تومان در سال جاری و سال آینده ۱۵ میلیون تومان کمک خواهیم کرد.
جام خوشه چین نماد شکر گذاری ما مسئولان و صمیمت روستاییان است
حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در مراسم افتتاحیه رقابت های ورزشی روستاییان و عشایر، جام خوشه چین منطقه ۵ کشور بیان کرد: امروز خداوند را شاکر هستم تا این میزبانی را از شما ورزشکاران داشته باشیم.
وی با تشکر از دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان کشور گفت‌: این مسابقات برای اولین بار در ایران به دستور ایشان انجام شد.
عزیزی با تاکید براینکه جام خوشه چین نماد شکر گذاری مسوولان است بیان کرد: این جام نماد همدلی و صمیمیت روستاییان و عشایر ایران شد.
نگاه ویژه دولت تدبیر و امید و وزارت ورزش نسبت به بانوان قابل تقدیر است
فرماندار شهرستان قاینات در اولین دوره مسابقات جام خوشه چین منطقه ۵ کشور در بخش بانوان به میزبانی شهرستان قاین با اشاره به اینکه با سه راهبرد اساسی برای یک زندگی ساده، ورزش، غذای سالم ،آرامش و امید بتوانیم زندگی سالمی را ایجاد کنیم .
وی گفت:امروزه با کم تحرکی جوانان مواجه هستیم و این گونه مسابقات می تواند در توسعه فردی و اجتماعی نقش بسزایی داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا