سیاسی

هدف دشمن ،خاموش کردن چراغ اسلام است/ امنیت امروز ما مدیون خون شهداست

به گزارش نسیم قائن ، خسروی از رزمندگان وپیشکسوتان دوران دفاع مقدس صبح امروز در یادواره ۳۶هزار دانش آموز شهید وشهیده شاخص شهناز محمدی زاده که درمحل مدرسه سپیده کاشانی قاین برگزارشد با بیان اینکه امنیت امروز ما مدیون خون هزاران شهید است گفت:همه این شهدا برگردن ما حق بزرگی دارند وماباید قدردان این نعمات بزرگ وشکر گذار خداوند باشیم که نعمت امنیت برجامعه ما حکم فرماست.
وی افزود:اگر نگاهی به سایر کشورهای جهان وکشورهای همسایه خود داشته باشیم شاهد هستیم که اکثرکشورها درحال جنگ هستند وقطعا اگر این نعمت امنیت در کشور ما نبود ومردم ومسئولین قدر این امنیت را نداننداین داعشی ها ممکن بود برما مسلط شوند.
خسروی با اشاره به راههای نفوذ دشمن گفت:درحال حاضر یکی از دشمنان ما وشما در فضاهای مجازی است که متاسفانه استفاده درستی از آن نمی شود وفضای مجازی به باتلاقی برای ما تبدیل شده است درصورتی که ما شاهد بودیم که نامه رهبری به جوانان غربی از طریق همین فضای مجازی به تمام جهان صادر شد وقطعا اگر ازاین فضا استفاده درست شود تاثیرات فراوانی خواهد داشت.
وی تصریح کرد؛دشمن از طریق همین فضاهای مجازی به دنبال شبهه افکنی است ومی خواهد به دین ما ضربه بزند وباید حواسمان باشد که مورد هجمه دشمن قرار نگیریم.
پیشکسوت بسیجی درادامه گفت: کفران نعمت باعث ناامنی می شود وهمان طور که گفته شد این امنیت امروز ما مدیون خون شهداست وشهدا برگردن ما حق بزرگی دارندوروز قیامت باید جوابگوباشیم.
این استاد دانشگاه با اشاره به هفته بسیج نیز اظهارداشت: جمع زیادی از شهدای ما ازبسیجیان بودند وفرهنگ بسیجی ،فرهنگ شجاعت،بصیرت وایمان است و این شهدا آبروی عالم هستند وماهنوز آنهارا نشناخته ایم وباید دین خودرا به شهدا ادا کنیم.
خسروی گفت: ما وشما باید دین خودرا به شهدا ادا کنیم و وظیفه شما به عنوان یک دانش آموز در ادای دین به شهداهمان جمله معروف مقام معظم رهبری “تحصیل،تهذیب و ورزش” است که بهترین نسخه برای ادای دین شهداست.
وی خطاب به دانش آموزان گفت: حجاب ،عفت وایمان شما باید زبانزد باشد واین خواسته شهدااز ماست
خسروی بیان داشت: دشمن در این زمان بیش از دوران مادربین شماما نفوذ کرده است وشماباید خودرا حفظ کنید وبدانید که هدف دشمن این است که چراغ اسلام خاموش شود.
وی افزود: آنها می خواهند با ترویج فساد اسلام را از کشور ما بردارند وبا برنامه ریزی انجام شده متاسفانه حیارا از ما می خواهند بگیرند .
رزمنده دوران دفاع مقدس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حذف درس شهید فهمیده از کتب درسی نیز اظهارداشت:شهید فهمیده یک الگو برای نسل جوان است که معمار کبیر انقلاب اورا رهبر خود می دانند.
وی افزود: یقینا اگر این الگو حذف شود بایستی از الگوهای دشمن اطاعت کنیم وامیدواریم همان گونه که مسئولین امر گفته اند عمدی نباشد ودر سال های آینده شاهد اصلاح این موضوع در کتب درسی باشیم.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا