سیاسی

هدف اصلی دشمن تغییر اصل واساس انقلاب است

به گزارش نسیم قائن ، آیت الله سید مرتضی اصفهانی در خطبه های این هفته نماز جمعه با تسلیت ایام شهادت حضرت علی (ع)به بیان فضائل مولی الموحدین پرداخت وگفت: دین اسلام باید بهترین وعادل ترین دین در زمین باشد ومسلما با جانشینی امام علی(ع)به عنوان جانشین پیامبر(ص)عدالت دین اسلام برهمگان آشکار شد.
وی افزود: امام علی(ع)بهترین امام وپیشوا برای شیعیان است
امام جمعه قاین گفت:حقانیت امام علی برای همه ثابت شده است ولی متاسفانه ظالمین وستمگران اجازه ندادند ونگذاشتند که امام علی(ع)خلافت کند وامام را به شهادت رساندند
آیت الله اصفهانی در بخش دیگری از سخنام خوداظهارداشت: امام (ره)با جرات در حدود ۴۰سال قبل انقلاب را به پیروزی رساند ودر طی این مدت عدالتی که دین مبین اسلام بایدداشته باشد تا حدودی در کشور داریم .
وی افزود:درحال حاضر با وجود رهبر فرزانه انقلاب که سخنانش بردل هرمومن خدایی می نشیند انقلاب ما در بالاترین موفقیت ها قراردارد.
خطیب جمعه قاین در بخش پایانی سخنان خود گفت:در اوایل انقلاب شخصیت های مهمی از کشور ما به دست منافقین ترور شدند وهدف آنها این بود که با ترور شخصیت های مهم وبزرگ اصل واساس انقلاب برچیده شودکه به لطف خداوند ورهنمود های امام (ره)وپس از آن با وجود رهبر معظم انقلاب این انقلاب همچنان پابرجاست .
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا