سیاسی

هدف از اجرای اردوهای جهادی یادگیری کار و هنر در کنار یکدیگر است

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ رضا هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات در مراسم افتتاحیه اردوهای طرح هجرت ۳ که در محل دبیرستان شهید صدوقی قاین برگزار شد با بیان این که انسان از قدرت تفکر و عقل خود استفاده می کند گفت: شهدای ما به دلیل استفاده درست از قدرت عقل ، وانتخاب مسیر درست برای ما الگو شدند.
وی درادامه با اشاره به برنامه های طرح هجرت گفت: این که عده ای همچون شما جوانان عزیز در روزهای تابستان در برنامه های اردوهای جهادی شرکت می کنید نتیجه داشتن تفکر و استفاده از عقل است که با یک اندیشه درست دراین مسیر گام نهاده اید .
هزاری درادامه با بیان این که هدف از اجرای اردوهای جهادی یادگیری کار و هنر در کنار یکدیگر است گفت:علاوه بر اجرای برنامه های عمرانی نیاز است که به مسائل فرهنگی و بصیرتی و اخلاقی شرکت کنندگان در اردوهای طرح هجرت توجه شود .
وی با تاکید بر این که روحانیونی که در اردوهای جهادی همکاری می کنند بایدبر مسائل عقیدتی و بصیرتی نیروهای شرکت کننده نیز توجه داشته باشند گفت: حضور در اردوهای جهادی باید با هدف مشخص باشد و دانش آموزان نیز از این فرصتها باید نهایت استفاده را داشته باشند .
فرمانده سپاه ناحیه قاینات جهاد را تلاش برای خدا در مقابل دشمن دانست و گفت: هردانش آموزی می تواند یک شهید فهمیده یا یک شهید مرحمت بالازاده باشد و از شهدا الگو بگیرد و با جهادی که دراین راه می کند بهترین استفاده را نیز ار این فرصتها داشته باشد.
درابتدای جلسه محسن علیزاده سرپرست بسیج دانش آموزی شهید فهمیده با بیان این که ۸۰ دانش آموز پسر در طرح هجرت امسال با حوزه دانش آموزی همکاری خواهند داشت گفت: این دانش آموزان در طرح های عمرانی ،آموزشی ،زیباسازی مدارس ،رنگ آمیزی منازل والدین شهدا و… فعالیت خواهند داشت.
علیزاده از اعزام ۲ گروه جهادی به روستاهای محروم در غالب اردوهای جهادی ۷ روزه خبر داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا