سیاسی

هدایای مردم ولایی قاینات به مدافعان حرم حضرت زینب(س)+تصویر

به گزارش نسیم قائن ، هرکس به طریقی برای کمک به مدافعان حرم حضرت زینب(س) قدم بر می دارد،بانوان قاینی نیز به صورت خودجوش با بافت کلاه وتهیه دست کش وجوراب گرم نیز برای مدافعان حرم گوشه ای از ارادت خودرا به مدافعین حرم بی بی زینب کبری(س)وحضرت رقیه(س) نشان می دهند.
تهیه وبسته بندی آجیل برای این سربازان حریم ولایت از دیگر اقداماتی است که توسط بانوان شهرستان قاین درحال انجام است.
فرمانده سپاه ناحیه قاین ضمن بازدید از این حرکت خودجوش بانوان شهرستان وعرض خداقوت به این بانوان گفت: اگرچه در حال حاضر زمینه حضور بانوان در جبهه های مقاومت وجود ندارد اما این کار شما باعث روحیه به رزمندگان می شود واین ،یک کار بسیارارزشمند است .
وی بیان داشت: قطعا این حرکاتی که دشمن در عراق وسوریه وافغانستان و… شروع کرد برای ضربه زدن به ایران بود که با استقامت نیروهای جبهه های مقاومت در آن سوی مرزها نقشه های دشمن نقش برآب شد.
بانوان ولایی شهرستان قاین با تهیه تعدادی لباس گرم برای مدافعان حرم وبسته بندی های آجیل خواسته اندکه سهم کوچکی درجبهه های مقاومت ودفاع از حریم ولایت داشته باشند.
تاکنون بیش از ۱۲۰۰بسته آجیل ولباس گرم برای ارسال به جبهه های مقاومت از سوی مردم ولایی شهرستان قاین آماده شده است وقرار است این هدایابرای مدافعین حرم در جبهه های مقاومت ارسال شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا