سیاسی

نیروی مقاومت بسیج، بازوی پرتوان سپاه/دشمن هر روز به دنبال یک فتنه جدید است

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات در رزمایش اقتدار و شکوه بسیجیان که در محل مصلی این شهر برگزار شد اظهارکرد:بسیج یعنی در کنار هم قرارگرفتن و استفاده از همه ظرفیتها و نیروی انسانی و همه توانمندیها برای رسیدن به یک هدف
وی ادامه داد:مقوله نیروی انسانی درتمام دنیاو تمام جوامع بشری عامل اصلی و مهم برای حل مشکلات کشور است.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات گفت:هنر امام (ره) این بود که به صحنه آوردن مردم هدف بخشید و درقالب جمهوری اسلامی ایران یعنی حضور مردم در همه صحنه ها برای رسیدن به رضای خداوند بسیج مردمی را تشکیل داد.
هزاری بیان داشت:نیروی مقاومت بسیج به عنوان بازوی پرتوان سپاه، پرچم دار این فرهنگ و این محتواست و حضور درصحنه های مختلف و مشکلات نشان می دهد که این قالب ومحتوا در کنارهمدیگر می تواند مشکلات کشور راحل کند
فرمانده سپاه ناحیه قاینات درادامه با بیان این که دشمنی دشمن تازمانی که در ما ضعف احساس کند ادامه خواهد داشت گفت:قطع یقین تحقق اهداف و حرکت در مسیر تشکیل جامعه اسلامی دشمنی ها را به دنبال خواهد داشت و اگر ثابت قدم باشیم و مقاومت را سرلوحه کار خودمان قرار دادیم این منجر به پیروزی خواهد شد.
وی اظهارکرد:شاهد هستیم که دشمن یک روز در قالب جنگ سخت و رو در رو ،یک روز در مسائل امنیتی ،یک روز در مسائل علمی،یک روز با جنگ اقتصادی و … وارد میدان می شود و برای راه اندازی فتنه یک روز هم خاموش نیستند و نخواهند بود.
هزاری افزود: این روزها می بینیم که دشمن برای خرابکاری و آتش زدن و ایجاد رعب و نا امنی در جامعه تلاش کرده و سناریوها و داستان ها ی مختلف را با عوامل نفوذی خود تدوین کرده است و حضور هوشمندانه و نیروهای خدوم وزحمت کش انتظامی و سپاه و بسیج و نیروهای امنیتی دراین فتنه اخیر فتنه را خاموش کرد و به زودی دست های پشت پرده فتنه نیز روشن خواهد شد.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات در بخش پایانی سخنان خود گفت:جمهوری اسلامی ایران تاکنون با همه ترفند های دشمن توانسته است با اقتدار و سربلندی وبه شکرانه مقاومت در مسیر تحقق اجرای حق و رسیدن به تمدن اسلامی و جامعه اسلامی گام های موثری بردارد .
وی درپایان با اشاره به وقایع اخیر در کشور گفت: نیروهای مردمی بازهم با روحیه بسیجی و بصیرت و اخلاص و عمل به موقع توانستندنقشه های دشمن را که این ماهها و روزها در عرصه های مختلف شکست خورده است ،نقش بر آب کنند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا