سیاسی

نیروی انتظامی پیشانی امنیت داخلی کشور است

به گزارش نسیم قائن ، کریمی فرماندار قاینات در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان که به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی برگزار شد،اظهارکرد:امنیت همچون یک اکسیژن جاری است که خیلی قدر شناس آن نیستیم.
وی ادامه داد:زمانی یک کالا ارزشمند است که یا از دست برود و یا هزینه زیادی برای آن پرداخت شود.
فرماندار قاین با بیان این که نیروی انتظامی به جهت این که در راستای نظام الهی و مردمی است اقدامات بسیار خوبی در راستای مشارکت مردم فراهم نموده است گفت: امنیت یکی از نیازهای فطری و گروهی انسان و بستر ساز رشد و تعالی، نو آوری ،خلاقیت و رشد همه جانبه و پایدار است .
وی ادامه داد:نیروی انتظامی پیشانی امنیت داخلی کشور است و یکی از گسترده ترین نهادها در سطح کشور می باشد که در رسالت ها و راهبردها و ماموریت ها به بهترین نحو ممکن انجام وظیفه نموده است.
کریمی با بیان این که نیروی انتظامی به خوبی و خالصانه انجام وظیفه نموده و پناهگاه افراد بی پناه و مامن امنی برای مردم است گفت:امروزه نیروی انتظامی مظهر عشق،اقتدار،مهربانی،رأفت و عطوفت است.
وی ادامه داد:نیروی انتظامی محیط نا امنی را برای قانون شکنان فراهم کرده است که هیچ کس جرات برهم زدن جامعه را ندارد .
فرماندار قاین اظهارکرد: نظام جمهوری اسلامی برخوردار از نیروهای نظامی و انتظامی است که اشرافیت بالایی را در سطح خاورمیانه و دنیا دارد وامروز یکی از قدرتهای برتر نظامی در سطح دنیاست.
وی با بیان این که اگر نیروی انتظامی ضعیف و نحیف باشد کمک به ایجاد هرج ومرج است گفت:برای پاسداری از عزت و هویت کشور، باید پلیس تقویت شود.
کریمی با بیان این که امنیت یک محصول وتولید اجتماعی است ونیازاست که امنیت را درهمه لایحه های اجتماعی ارتقا دهیم گفت: امنیت را فقط وظیفه دولت و نیروی انتظامی ندانیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا