سیاسی

نوید زمستانی گرم در ۲ شهر و ۱۵ روستای زیرکوه

به گزارش نسیم قائن ، معاون فرماندار زیرکوه در گفتگو با «خراسان جنوبی» از پیشرفت۹۰ درصدی عملیات گازرسانی به شهرهای زهان و آبیز و۱۵ روستای دیگر این شهرستان خبر داد که تا حدود ۴ ماه آینده از نعمت گاز برخوردار می شوند.
مهندس مصطفوی نیا این ۱۵ روستا را شامل روستاهای خطیبی ، پایهان ، افین ، چناران ، نوده ، اسفاد ، میرآباد ، فندخت ، بهمن آباد ، بیدخت ، استند ، نیار ،کریزان ، چاه پایاب و چاه شط با هزینه کرد۲۰ میلیارد تومان و پیشرفت۹۰ درصدی اعلام کرد. وی در بخش دیگری از سخنانش از آغاز گازرسانی به ۱۴ روستای این شهرستان در هفته دولت خبر داد و این روستاها را بمرود ، شاهرخت ، بارنجگان ، اردکول ، تاجکوه ، حسین آباد ، بقرایی ، حسن آباد ، حسین آباد خانم ، محمدآباد ، مهرک لاغره ، همایون ، شیرخند و کبودان برشمرد.
مهندس «مصطفوی نیا» با بیان این که با بهره برداری از این پروژه ها بیش از ۶۰ درصد جمعیت شهرستان از نعمت گاز بهره مند خواهند شد به این نکته اشاره کرد که اگرچه قرارداد این پروژه ها دوساله است اما تاکید و تلاش پیمانکاران بر این است که پروژه ها یک ساله به پایان برسد.
وی یادآور شد : همچنین پروژه گازرسانی به شهر حاجی آباد شامل ۹۱ کیلومتر خط انتقال ، دو ایستگاه حفاظت ،۱۵ ایستگاه شیر انشعاب، ۶۴ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع و ایستگاه تقلیل فشار به ظرفیت ۱۰ هزار متر مکعب با هزینه ۴۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در دهه فجر ۹۵ افتتاح شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا