سیاسی

نوازنده ١٠ ساله قاینی با ارکستر سمفونیک تهران همراه شد

به گزارش نسیم قائن ، ارکستر سمفونیک تهران با حضور هومن بهزادی نوازنده ١٠ ساله قاینی به مدیریت هنری و رهبری شهرداد روحانی در تازه‌ترین کنسرت خود شامگاه چهارشنبه و پنجشنبه دوم و سوم مرداد ٩٨ در تالار وحدت به صحنه رفت و موسیقی متن برخی از فیلم‌های منتخب دنیای سینما را اجرا کرد.
گفتنی است؛در ابتدای این کنسرت شهرداد روحانی ضمن خوشامدگویی به حضار، گفت: ما امشب یک سولیست بسیار جوان به نام هومن بهزادی داریم که تنها ١٠ سال دارد. من در ١٠ سالگی وارد هنرستان موسیقی شدم اما او در این سن قرار است در ارکستر سمفونیک تهران سولو بنوازد. او از پنج سالگی نواختن گیتار را آغاز کرد و پدرش معلم او بوده است. این نوجوان از شهرستان قائنات در استان خراسان جنوبی می‌آید.
رهبر ارکستر سمفونیک تهران اضافه کرد: این موضوع نشان می‌دهد در کشورمان استعدادهای بسیار زیادی داریم، اما متأسفانه بسیاری از ما از این استعدادها بی‌خبر هستیم، اما بنده و ارکستر سمفونیک تهران تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم که این استعدادها را کشف و معرفی کنیم.
لازم به ذکر است؛هومن بهزادی متولد ١٠ دیماه ٨٨ (شهر قاین) است که ساز گیتار را نزد پدرش،ابوالقاسم بهزادی که از فعالان موسیقی شهرستان قاین می باشد آموخته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا