سیاسی

نواخته شدن زنگ شهرستان در دبیرستان شریعتی قاین/تصویری

به گزارش نسیم قائن ، کهن ترابی فرماندار شهرستان قاینات صبح امروز در مراسم نواختن زنگ روز ۲۲ آذر، روز ملی شهرستان قاینات که در محل نمازخانه دبیرستان دکتر علی شریعتی برگزار گردید؛ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان، بویژه شهدای انقلاب شهرستان قاینات که در روز ۲۲ آذر سال ۱۳۵۷ جان عزیزشان را برای استقلال و آزادی، جمهوری اسلامی فدا کردند؛ اظهار داشت: سلحشوری، پایمردی، روحیه انقلابی و ظلم ستیزی خصلت هایی است که همواره مردان و زنان ایرانی در مواجه با دشمنان خارجی و خائنان داخلی قبل از پیروزی انقلاب و در طول هشت سال دفاع مقدس از خود بروز داده اند. لذا مردم شهرستان قاینات با تقدیم ۴ شهید در روز ۲۲ آذر و یک شهید در بهمن ماه سال ۱۳۵۷ دومین شهر پیشگام خراسان بزرگ در اهدای شهدای خویش به انقلاب اسلامی بوده است.
فرماندار در ادامه با اشاره به اینکه روز ۲۲ آذر، روز ملی شهرستان قاینات است؛ بیان داشت: روز ملی شهرستان، پاسداشت سنت های خوب و مطلوب گذشته برای پیوند همه نسل ها و ایجاد همبستگی در جامعه است.
وی افزود: همه ما متعلق به این مرز و بوم هستیم و روز ملی شهرستان قاینات، روز همبستگی همه مردم و مسئولین با هرگونه جناح ، گروه و دیدگاه سیاسی برای توسعه، عمران و آبادنی شهرستان است و باید همه با تعامل و هم پوشانی برای رشد و توسعه شهرستان مان، تلاش نماییم.
مقام عالی دولت در این مراسم تأکید نمود: برای توسعه و آبادانی شهرمان باید منیت ها را کنار بگذاریم و همه در کنار هم با عزمی جدی تلاش کنیم تا آینده خوبی برای شهروندان قایناتی بسازیم.
گفتنی است در پایان این مراسم زنگ روز ۲۲ آذر، روز ملی شهرستان قاینات نواخته شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا