سیاسی

نواخته شدن زنگ ایثار و شجاعت در دبیرستان فدک قاین+ تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، دراین مراسم که صبح امروز با حضور مسئولین شهرستانی در دبیرستان نمونه فدک برگزار شد،حجت الاسلام ملک آبادی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قاین بابیان این که همان گونه که جشن ۴۰ سالگی انقلاب را جشن گرفتیم،جشن چهل سالگی بسیج را هم به کوری چشم دشمنان جشن خواهیم گرفت گفت:بسیج در عرصه های مختلف و در دفاع ا امنیت و مکتب علوی و انقلاب اسلامی ودر همه عرصه ها حضور فعال داشته است.
وی افزود: جمهوری اسلامی ایران امروز در عرصه های مختلف یا در ردیف کشور های اول ویا جزء ده کشور برتر دنیاست .
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قاین ادامه داد: دردوران جنگ نرم و جنگ اقتصادی و اطلاعاتی و نیابتی باز هم بسیج و بسیجیان در خط مقدم نبرد جبهه حق علیه باطل قرار دارند و این بسیج و روحیه انقلابی است که انقلاب را زنده نگه داشته است واین انقلاب به تمدن اسلامی منجر وزمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) خواهد بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اوضاع و احوالات این روزها گفت: دشمن سالهاست که برای راه اندازی این گونه اغتشاشات برنامه ریزی کرده است .
حجت الاسلام ملک آبادی ادامه داد:ارزش شما جوانان به انداه ارزش انقلاب است و استکبار جهانی برای این که جوان بسیجی انقلابی را از انقلاب بگیرد برنامه ها ریخته و پول ها خرج کرده است ولذا شما باید قدر خود را بدانید و مواظب باشید که دشمنان نتوانند اراده و ایمان قوی جوانان انقلابی را از آنها بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا