سیاسی

نهم دیماه،درس اتحاد و یکپارچگی،حول محور ولایت را به ما آموخت

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ حمید رضا برات زاده معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا(ع)خراسان جنوبی در مراسم گرامیداشت ۹ دی در مصلی شهر قاین اظهارکرد:برگزاری اجتماعات و همایش های ۹ دی یادآوری برای همه ملت و به خصوص نسل جوان است و نباید از ذهن ها پاک شود.
وی ادامه داد:حادثه ۹ دی و فتنه ۸۸ حوادث بی نظیری بود .
در فتنه ۸۸ با برنامه ریزی آمده بودند تا کمر نظام را بشکنند و قبل ازاعلام نتایج مسئله تقلب را مطرح کردند و حوادثی را برای انقلاب به وجود آوردند.
برات زاده با بیان این که روز نهم دیماه یک روز استثناء برای ملت ایران بود گفت: این روز به عنوان روز میثاق امت با ولایت و روز بصیرت در تاریخ ثبت شد و دراین همایش جمعیتی بی نظیر همانند روز ارتحال امام (ره) در سال۶۸ به میدان آمدندو بساط فتنه گران را جمع کردند و صحنه ای بی نظیر خلق کردند.
معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا(ع) درادامه اظهارکرد:دشمن خونین ما از همان اوایل انقلاب تا به امروز علی الدوام برای ما برنامه و استراتژی و تاکتیک و راهبرد داشته است و همه این هارا در فرصتهای بدست آمده اجرا می کند.
وی اضافه کرد دشمن مثل گرگ های به کمین نشسته منتظر موقعیت بوده است تا به ما حمله ور شوند و راهبرد خود را عملیاتی کنند
برات زاده اضافه کرد: هدف دشمن سقوط انقلاب اسلامی و نابودی انقلاب است و می خواهند انقلاب اسلامی را استحاله کنند و پروژه نفوذ را مطرح کردندو بنا داشتند کشور را تسخیر کنندولذا این گونه تجمعات ما برای این است که ۹ دی ها از ذهن مردم نباید پاک شود و به فراموشی سپرده شود.
معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) در ادامه سخنان خود با بیان این که دشمنان داخلی با کمک دشمنان خارجی اصل نظام را نشانه گرفته اند گفت:از سال ۸۵ برنامه ریزی های خود را شروع کردند و در سال ۸۸ بعد ازاین که متوجه شدند رئیس دولت اصلاحات اقبالی ندارد دست روی نخست وزیر امام گذاشتند و به این گونه نبوده است که یک شبه فردی را به صحنه آورده باشندولذا برنامه ریزی های آنها از قبل بوده است و بسیار هدفمند این شخص را به صحنه آوردند .
وی گفت: القاء تقلب از چند ماه قبل از انتخابات مطرح بود و حتی رهبری در فروردین ۸۸ این تذکر را داده بودند .
برات زاده درادامه سخنان خودبیان داشت:فتنه های دشمنان برای ما پیامدهایی دارد و برنده همه این فتنه ها مردم بوده اند و بایستی از این ها درس عبرت بگیریم .
وی ادامه داد: جلسات نه دی یک موضوعش عبرت آموزی است که نباید فراموش کنیم که این نظام و انقلاب که با این ارزشها و عظمت ،گلوی آمریکا را گرفته است در حال حاضر ما الان در اوج قدرت هستیم.
برات زاده با بیان این که این حوادث باعث شناخت ماهیت دشمنان داخلی و خارجی شده است گفت: قطع یقین لطمه ای که بر کشور ما وارد شده است از سوی خائنین داخلی بوده است.
معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا (ع) در ادامه بیان داشت: بصیرت مردم و آمادگی نیروهای مسلح و نظامی و انتظامی در کمترین زمان ممکن فتنه ۹۸ را مهار کردند.
برات زاده با بیان این که ۹ دی درس اتحاد و انسجام و یکپارچگی حول محور ولایت را به ماداد گفت: حمایت از ولی فقیه وظیفه ماست و باید فرمان بر جانشین خلف امام عصر (عج) باشیم.
معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا(ع) با بیان این که از اوج تحریم ها عبور کرده ایم گفت: فشار حدکثری شکسته شده است و بدانید اگر ما در فشار و سختی هستیم دشمنان ما هم که این تحریم را بر ماتحمیل کرده اند در اوج فشار و سختی هستند و همان طور که حضرت آقا فرمودند من به آینده خوشبین و خرسندم،حرفهای ایشان برای ما سند و حجت است وباید به آینده امیدوار باشیم و هیچ قدرتی یارای شکست ما را ندارد وهیچ قدرت خارجی نمی تواند مارا از پای دربیاورد.
وی با اشاره به انتخابات پیش رو نیز گفت: دشمن به دنبال نا امید کردن مردم است و بذر نا امیدی را دربین مردم گذاشته است که مردم مشکل دارند و نمی خواهند در انتخابات شرکت کنند اما قطع یقین مردم ایران ما باز هم در انتخابات امسال با حضور گسترده خود آرزوهای دشمن را ناکام خواهند گذاشت.
برات زاده اضافه کرد: مردم ما باید آگاه باشند و ببینند که چه کسی با تقواتر و دین مدارتر وشجاع تر و بصیر تر و کار آمدتر است و هرکس را هم که مردم انتخاب کنند محترم است
وی اضافه کرد که مردم مطلع باشند که دشمن بعد ازاین قضایای به وجود آمده اینک در آستانه انتخابات، این را زمزمه می کندکه مردم نخواهند آمد و لذا مردم بصیر ما بازهم با حضورشان دشمن را ناکام خواهند گذاشت ونقشه دشمن را نقش بر آب خواهند کرد.
برات زاده در پایان افزود:انتخابات مظهر حضور مردم در پای صندوق های رای است و دراین حماسه بزرگ نیز دشمن و هدف دشمن را بشناسید با حضورتان کم نگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا