سیاسی

نمایندگان به قول هایشان وفادارباشند/بعد از انتخاب مردم را فراموش نکنند

به گزارش نسیم قائن ،سه روز دیگر تا ماراتن بزرگ انتخابات باقی است وحال وهوای شهر هم فضای انتخاباتی گرفته است واگر این روزها به میان مردم بروی واز آنان بخواهی تا خواسته های خودرا از نمایندگان وکاندیداها داشته باشندپاسخ اکثر آنها این است که قول هایی را که میدهید واقعا عملیاتی کنید وبیشتر به فکر معیشت وکاروازدواج جوانان باشید.
خبرنگار ما به میان مردم رفته است وبا تعدادی از کسبه بازار ودانشجویان مصاحبه هایی داشته است .
مجتبی بنی اسدی یکی از کسبه بازار قاین با بیان اینکه یک نماینده خوب باید از جنس مردم باشد ودرد مردم را بداند وبرای رفع مشکلات مردم منطقه خودتلاش کند گفت: ما مردم وظیفه خودرا انجام خوهیم داد ودر ۷اسفند ضمن حضور در پای صندوق های رای نماینده شهرمان را انتخاب خواهیم کرد اما تقاضای ما ازاین نماینده منتخب این است که به مردم وبه خصوص جوانان بیشتر توجه داشته باشند واشتغال جوانان مهم ترین خواسته ما از نماینده شهرمان است وخواهش ما این است که به قول هایی که می دهند عمل کنند وفقط به فکر خودشان تنها نباشند ومردم را هم فراموش نکنند.
محمدرضا پرنده یکی دیگر از بازاریان قاین نیز اظهارداشت:نماینده در وهله اول باید تابع نظام جمهوری اسلامی باشد وولایت فقیه را قبول داشته باشد.
وی بیان داشت: خواسته من وتمام همشهریانم از نماینده مردم این است که وقتی رای خودرا از ما گرفتید مردم را فراموش نکنید وباز هم به سمت مردم بیایید
این کاسب قاینی گفت: توقع ما این است که نماینده ما درمجلس قانون هایی را تصویب کند که به نفع نظام جمهوری اسلامی ایران ومردم این کشور باشد وخلاف موازین اصلی نظام گام برندارند.
وی ضمن دعوت از همه همشهریان وسایر مردم جهت حضور در انتخابات گفت:وظیفه شرعی واسلامی ماست که در انتخابات شرکت کنیم وبا حضورمان مشت محکمی بر دهان یاوه گویان ودشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بزنیم.
سیدعلی جلالی نژادیکی دیگر از بازاریان قاین گفت:از نماینده شهرم می خواهم به قولی که می دهند عمل کنند وبه فکر منابع شخصی خود نباشند
اشتغال زایی در شهرستان اولویت کاری یک نماینده باشد چرا که بیشتر مشکلات جوانان ما به دلیل بیکاری است
وی گفت:وظیفه شرعی هر شهروندی است که درانتخابات شرکت کنند وهمین حضورشان هم مشت محکمی بردهان یاوه گویان ودشمنان نظام وجوابی برای آنانی که نمی خواهند در انتخابات شرکت کنیم خواهد بود.
صادق مرادی یکی از کسبه بازار با بیان اینکه وظیفه شرعی ماست تا به ندای رهبر لبیک بگوییم ودر انتخابات ۷اسفند حضور گسترده داشته باشیم گفت:خواسته ما از کاندیداها ونماینده ای که از بین آنها به مجلس خواهد رفت این است که واقعابه فکر مردم باشند وبرای آبادی شهرکارکنند وجوانان را دریابند وفکری به حال اشتغال وازدواج جوانان داشته باشندوآبادانی شهر درگرو ایجاد اشتغال است وبرای آبادانی شهر، ازمهم ترین خواسته جوانان که اشتغال زایی است فراموش نکنند.
وی با بیان اینکه نماینده باید فردی آگاه ومردمی باشد گفت: از نماینده شهرم می خواهم که برای مردم کارکند ووقتی به مجلس رفت مردم را فراموش نکند.
آذرصفری ل دانشجوی هوشبری مجتمع آموزش عالی سلامت قاین در گفتگو با خبرنگار ما گفت:صداقت یکی از ویژگی های یک نماینده است ونماینده باید به وظایف خود به خوبی آشنایی داشته باشدودر راستای وظایف خود قول هایی که نتواند ازعهده آنها برآید به مردم ندهد.
وی توجه به قشردانشجوبه خصوص دانشجویانی که از دیگر شهرها در شهرستان هستند،توجه به جوانان ومعیشت مردمی را ازدیگر خواسته هایش از نمایندگان دانست.
این دانشجوی پرستاری گفت: من به عنوان یک دانشجو وظیفه خود می دانم که دراین انتخابات شرکت کنم ووظیفه همه ماست که دراین مسئله بزرگ ومهم وسرنوشت سازکشور شرکت کنیم واز میان افرادخاضر در صحنه انتخابات فرد صالحی را که شایستگی لازم رادارد انتخاب کنیم.
کهرمی دانشجوی تربیت معلم بیرجند در گفتگو با خبرنگار ما گفت:نماینده ای که انتخاب می کنیم باید وکیل ملت باشد نه وکیل دولت ووظیفه ماهم انتخاب یک نماینده اصلح است ومهم تر از همه اینکه حضور فعالی در انتخابات داشته باشیم .
وی گفت: در انتخابمان دقت داشته باشیم که به لیست انگلیسی ها رای ندهیم وبه کسی رای ندهیم که طرفدار قشرغنی ویک حزب خاص باشد بلکه باید کسی انتخاب شود که به فکر فقرا باشد ودرواقع از مردم باشد ومردمی برای مردم خدمت کند.
گلدی پوریکی دیگر از دانشجویان تربیت معلم نیز توسعه اقتصادی کشور ورفع بیکاری جوانان را از خواسته هایش از کاندیداها ونماینده منتخب مردم دانست وگفت:آنچه از همه مهم تراست این است که یک نماینده برای رفع مشکلات مردم تلاش کنندوبه فکراقشار مختلف مردم هم باشند.
گزارش: اعظم گلی- مسلمان زاده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا