سیاسی

نماینده مجلس: آقای روحانی؛ نه سانتریفیوژ‌ها می‌چرخد و نه چرخ اقتصاد!

به گزارش نسیم قائن ،
حجت‌الاسلام سید جواد حسینی‌کیا نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه ۵ دی) در نطق میان دستور در صحن علنی پارلمان، اظهار داشت: برکسی پوشیده نیست اعلام پایتختی قدس برای رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی، انحراف اذهان ملل به جهت شکست داعش در منطقه است، که با هدف تفرقه بین کشور‌های اسلامی طراحی شده که مثل همیشه این توطئه‌ها محکوم به شکست است.
وی با بیان اینکه در آستانه روز ۹ دی، روز بصیرت قرار داریم، افزود: مردم ولایتمدار ایران اسلامی می‌دانند که فتنه سال ۸۸ در جهت براندازی نظام با همکاری سرویس‌های جاسوسی طراحی و اجرا شد که ضربات این خیانت قابل جبران نیست.
نماینده مردم سنقر در مجلس، ادامه داد: مردم در روز ۹دی با بصیرت و حضور خود نقشه شوم آنها را نقش برآب کردند و امروز هم اگر فتنه‌گران در حصر و غیرحصر فرصت پیدا کنند دست از توطئه بر‌نمی‌دارند.
حجت‌الاسلام حسینی‌کیا با اشاره به لایحه بودجه ۹۷، گفت: آقای روحانی در لایحه بودجه ۹۷ که تقدیم مجلس شده است توجه کافی به قشر محروم و متوسط جامعه نشده است؛ برای ترمیم بودجه دو شاه‌ بیت مهم وجود دارد یکی گران شدن قیمت بنزین و حامل‌های انرژی و دیگری حذف ۸ میلیون نفر از یارانه بگیرها است.
وی خطاب به رئیس جمهور، گفت: آیا می‌دانید قیمت اقلام ضروری زندگی افزایش یافته است. چرا دولت حاضر نیست مافیا‌های اقتصادی را از خود دور کند تا این مقدار به مردم ضعیف فشار وارد نیاید.
نماینده مردم سنفر در مجلس تصریح کرد: آقای رئیس جمهور قرار بود کاری کنید که مردم آنقدر در رفاه باشند که خود یارانه نگیرند، نه اینکه شما یارانه آنها را قطع کنید. آقای رئیس جمهور اطلاع دارید نه سانتریفیوژ‌ها می‌چرخد و نه چرخ اقتصاد؟ آقای روحانی برای رضای خدا به وعده‌هایی که می دهید عمل کنید.
تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا