سیاسی

نقض برجام یک غلط فاحش توسط آمریکا

به گزارش نسیم قائن ، آیت الله سیدمرتضی اصفهانی در خطبه های این هفته نمازجمعه قاین ضمن دعوت مردم به تقوای الهی وتبریک آغاز امامت امام زمان(عج)گفت: دعای همه ما مومنین فرج مهدی صاحب الزمان است .
وی بااشاره به نزدیک شدن به ایام هفته وحدت اظهارداشت:درقرآن کریم بر وحدت واتحاد بین مسلمانان تاکید شده است وشیعه وسنی قرآن را قبول دارندوبرهمه ما مسلمانان واجب است که با توسل به دستورات قرآن از ایجاد تفرقه دربین همدیگر پرهیز داشته وسخنی یا حرفی که باعث ایجاد اختلاف شودرا برزبان نیاوریم.
امام جمعه قاین در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع نقض برجام وبدعهدی آمریکا اشاره کرد وگفت: این کار آمریکاییها وبدعهدی آنها نسبت به مسئله برجام یک غلط فاحش است .
وی افزود: این دشمن قابل اعتماد نیست ورهبر معظم انقلاب بارها دراین زمینه تذکرداده اند.
آیت الله اصفهانی تصریح کرد؛آمریکا کشوری عهدشکن است وبرخلاف سخنان رهبری که میفرمودند مراقبت رابطه با بیگانگان باشید واعتماد نداشته باشید اما عده ای پیشرفت را درسایه ارتباط با آمریکا میدانستند وسوال ما این است که آیا می شود با کشوری که همه اموال وچاهها ومعادن مارابه غارت برده است وحاضر نیست تا پایان در پای عهدنامه ای که امضا کرده است بماند رابطه برقرار کرد؟؟؟
امام جمعه قاین در پایان ضمن تقدیر وتشکر از نیروهای بسیجی شرکت کننده دررزمایش وتمرینات تاکتیکی گردان امام حسین(ع)قاین گفت: برگزاری این مانورها ورزمایش ها در جهت آمادگی نیروهای رزمی وبسیجی ماست وقطعا برگزاری این رزمایش ها تاثیر زیادی دارد وشرکت کنندگان دراین برنامه ها به دشمنان ثابت می کنند که در همه زمان ها آماده دفاع از مرز وبوم هستند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا