سیاسی

نقد یک قضاوت منصفانه است/کلنگ های به زمین زده شده به فراموشی سپرده نشود

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام علی رحمانی امام جمعه قاین در جلسه شورای اداری شهرستان اظهارکرد:جلساتی که برگزار می شود باید دارای آثار وپیامد های نیکویی باشد.
وی به موضوع نقد اشاره کرد و گفت:جایگاه همه ما مشخص است و برخود ما هم نقد های فراوانی وارد است وباید نقاد هم باشیم.
حجت الاسلام رحمانی ادامه داد: پیغمبر(ص) فرمودند.سخنی را که می شنویم و عملی را که می بینیم آن را به نقد بسپارید.
امام جمعه قاین گفت: اگر یک سخنرانی و یک رفتار مورد نقد قرار نگیرد معنایش این است که این موضوع اصلا قابل توجه نبوده است .
وی ادامه داد: نقد بیان عیب تنها نیست بلکه یک قضاوت منصفانه است.
امام جمعه قاین خطاب به مدیران ادارات نیز گفت: روزی نیست که ارباب رجوعی راجع به برخی ادارات به دفتر مراجعه نداشته باشد وعمدتا مطالبه گری است و خواهش ما این است که فضای ادارات این گونه مخشوش نشود که ارباب رجوع به منظور گلایه از ادارات به دفتر امام جمعه مراجعه داشته باشند.
حجت الاسلام رحمانی درادامه گفت: بارها اعلام داشته ام که برای حل مشکلات شهرستان در هر نقطه ای از کشور که نیاز باشد حضور می یابم اما این حضور باید به گونه ای باشد که باعث زحمت برای دیگران نشود و حضور برای حل مشکل موثر باشد.
وی در خصوص پروژه هایی که کلنگ آن در شهرستان به زمین زده می شود نیز گفت: کلنگ هایی که برای پروژه های شهرستان به زمین زده می شود به فراموشی سپرده نشود چرا که پیامد ناخوشایندی به دنبال دارد و زمانی هم که کلنگ یک پروژه در شهرستان به زمین زده می شود زمینه برای ادامه کار فراهم باشد نه این که بعد از کلنگ زنی هنوز به فکر حل مشکلات پیش رو باشید.
امام جمعه قاین به مسئله تحریم ها نیز اشاره کرد و گفت:از بدو انقلاب تا کنون از مسئله تحریم ترسی نداشته ایم وهرچه تحریم ها بر سر ما شدید تر باشد علی رغم مشکلاتی که داریم اما موفقیت ها و پیشرفت و اختراعات ما بیشتر خواهد بود.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا