سیاسی

“نفوذ” شخصیت های مهمی رادرکشوراز صحنه خارج کرد

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام عبدالعلی گواهی نماینده ولی فقیه درسپاه محمدرسول الله تهران در مراسم افتتاحیه سی و هشتمین دوره مسابقات قرآنی مرحله استانی اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی درقاین گفت:ماهر چه داریم از اهل بیت داریم وبهترین کار این است که هم قرآن وهم عترت راباهم داشته باشیم
وی افزود: امروز ما شاهد یک عده از انسانهای پلیدی به نام وهابیت وتکفیری دردنیا هستیم که دنبال اختلاف دربین مسلمانان هستند اما رهبری این نقشه هارا نقش برآب کردند ووحدت امروز برکشور ما حاکم است و نخواهیم گذاشت که بین شیعه وسنی ذره ای اختلاف به وجود آیدوهرکس به تعبیر مقام معظم رهبری دم از این مسائل بزند شیعه آمریکایی است وباید همه مراقب باشیم که آب به آسیاب دشمن نریزیم.
حجت الاسلام گواهی اظهارداشت:همه هستی عالم متعلق به سیدالشهداست وهرچه داشت به دنیا تقدیم کرد وبه دلیل از خود گذشتگی هایی که داشت این عظمت را دردرگاه پروردگارپیدا کرده است .
نماینده ولی فقیه درسپاه محمدرسول الله تهران گفت:قرآن حلال همه مشکلات است و روایات زیادی داریم که اگر کسی به دنبال فضیلت‌مندی است باید به سراغ قرآن کریم برود.
وی افزود: جهاد یکی از کارهای بسیار ارزشمند ومهم ویکی ازراه‌های رسیدن به فضیلت است وروحیه جهادی در عراق و سوریه نشأت گرفته از قرآن و توسل به قرآن کریم است.
گواهی دومین فضیلت را علم ذکرکردوگفت: آنهایی که دانشمند هستند جایگاه ویژه خودرادارند وتوصیه ما به اهل قرآن این است که درکنارقرآن ،تحصیلات علمی ودانشگاهی وحوزوی خودرا که مورد تاکید دین مبین اسلام است ارتقادهند.
نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص)تهران گفت: تقوا و پرهیزکاری سومین عنصر برای رسیدن به جامعه فضیلت منداست که در قرآن بیان شده است.
وی تصریح کرد که رهبر مقام معظم رهبری دردیدار۲سال گذشته خویش با برگزیدگان قرآنی مطرح نمودند که ماباید درجامعه اسلامی ۱۰میلیون نیروی قرآنی وحافظ قرآن داشته باشیم ودر کناز حفظ قرآن که تاکید زیادی شده است باید عمل به قرآن هم توجه شود.
دشمن می خواهد که ما ازعمق قرآن بهره نبریم وتفکر اسلام آمریکایی همین را از ما می خواهد،.عربستان قرآن می خواند ودر ۴ماهی که جنگ حرام است به مردم یمن حمله می کنند، پس این چه قرآنی است؟
وی افزود:امروز بیش از۱میلیون حافظ قرآن داریم وقرآن اگر بی محتواباشد فایده ای ندارد.
گواهی بیان داشت:امروز دنیای غرب دنبال بی محتواکردن عزاداری هابر اهل بیت عصمت وطهارت است که عزاداری های غلط را رواج دهند ودرصورتی که عزاداری های سنتی مورد تاکید مقام معظم رهبری است
ماباید مراقب باشیم که مبادا عده ای منحرف وشیعه آمریکایی دربین ما نفوذ کنند ودرمیان مسلمانان اختلاف بیاندازند.
قرآن را دشمنان بی محتوا می کنند وهرکس قرآن را به رای خود تفسیر می کندوقتی تفسیربه رای بشود دشواریها زیاد می شود.
وی افزود:قرآن شفاست وباید به محتوای قرآنی توجه شودوباید درمجلس بیشتر به مسائل فرهنگی توجه شود.
مقام معظم رهبری درسه دهه رهبری خود به سه موضوع مهم اشاره داشته اند.دردهه اول به جریان فرهنگی که متاسفانه کاری نکردیم .
یک وقتی تهاجم فرهنگی را مطرح کردند که بی توجه شدیم،بازدوباره مطرح کردند شبیخون فرهنگی ،مطلب رانگرفتیم ومدتی گذشت وایشان مطرح کردند ناتوی فرهنگی
وی افزود:از نظر فرهنگی وضعیت خوبی نداریم ومجلس باید تدبیرجدی دراین قضیه داشته باشد.
مسئله دومی که رهبری مطرح کردندبحث فتنه بودکه درهمه نسل ها بوده وهست وقرآن هم به آن اشاره کرده است.
این روزها هم مقام معظم رهبری بحث نفوذرا مطرح می کنند وبا تمسک به قرآن متوجه می شویم که منافقین بدترین ضربه را به اسلام زدند ومابیش از۱۵۰۰آیه درقرآن داریم که درخصوص دشمن شناسی بحث می کند وماباید دشمن را بشناسیم .
نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ گفت: نفوذ مسئله‌ای است که در تمامی رده‌ها اعم از مردم، دستگاه قضایی، مجلس، نیروهای مسلح و روحانیت وجود دارد و این مسئله شخصیت‌های زیادی رادر کشور از صحنه خارج کرد.
وی اظهارداشت:کنگره آمریکا برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران ۲ میلیارد دلار هزینه کرده است اما رهبر معظم انقلاب با تدبیر خود نفوذ دشمن را خنثی می‌کنند.
امروز،روزوحدت در جامعه ماست وامروز امنیت درکشور ماصادرمی شود واین امنیت رابایدقدر بدانید که دورترین نقطه ایران امن ترین نقطه برای زندگی است واین وحدت وامنیت مدیون رهبری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا