سیاسی

نجفی برای مدیریت ۳ سال آینده وزارت علوم به کمیسیون آموزش برنامه ارائه کرد

به گزارش نسیم قائن ، قلسم جعفری سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: محمدعلی نجفی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در جلسه امروز کمیسیون آموزش حضور یافت.
وی ادامه داد: در جلسه با حضور سرپرست وزارت علوم، مباحثی درباره دانشگاه‌ها و آغاز سال تحصیلی، برنامه‌های این وزارتخانه، انتصابات و تناقضات وزارتخانه‌های علوم و اطلاعات در این مورد و دغدغه‌هایی از جمله بورس سخنرانی کرد.
سخنگوی کمیسیون آموزش خاطرنشان کرد: در این دیدار نمایندگان بر تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر مرزبندی با فتنه در انتصابات تاکید کردند.
جعفری تصریح کرد: در جلسه امروز همچنین علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش حضور یافت و گزارش از وضعیت این وزارتخانه در آغاز سال تحصیلی ارائه کرد و نمایندگان نیز مسائلی را مطرح کردند.
زهره طبیب‌زاده عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس نیز در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی تسنیم در همین زمینه گفت: آقای نجفی که در کمیسیون آموزش حضور یافت، برنامه‌های خود برای اداره این وزارتخانه را به صورت ۷ ساله ارائه کرد.
وی تصریح کرد: سرپرست وزارت علوم در ارائه برنامه‌ها، خود را وزیر علوم می‌دانست که تا پایان عمر ۳ ساله دولت یازدهم، تصدی وزارت علوم را بر عهده دارد و ۴ سال دیگر آقای روحانی رای می‌آورد و در دولت دوازدهم نیز کماکان نجفی وزیر علوم خواهد ماند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا