سیاسی

نبی‌زاده سکان فرهنگ و هنر خراسان جنوبی را به دست گرفت

به گزارش نسیم قائن ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکم ناصر نبی زاده مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی آورده است.
نظر به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد و فرهیخته و تعامل سازنده با مسئولان و مدیران استان و ارتباط نزدیک با اصحاب فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ دوست و هنر پرور استان خراسان جنوبی در مسیر رشد فضائل اخلاقی و اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی و ایرانی موفق و موید باشید.»
پیش از این احمد محبی عهده دار این مسئولیت در استان خراسان جنوبی بود و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در لوحی از خدمات و تلاش های وی تقدیر کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی در این مراسم اظهار داشت: مهمترین بخش فرهنگ صفا و صمیمیت بخش آن است.
ناصر نبی زاده افزود: امروز اهالی فرهنگ و هنر استان با تمام توان از خادم خود در این حوزه قدردانی داشتند.
وی با بیان اینکه از لحظه لحظه فرصتی که در اختیارم قرار داده شده استفاده خواهم کرد بیان کرد: همچنین در این راستا بهترین فضا را برای اهل فرهنگ این استان اختصاص می دهم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی با بیان اینکه از ظرفیت این استان که ۲ هزار شهید تقدیم اسلام و انقلاب کرده است استفاده خواهم کرد تصریح کرد: بسیاری از فاخران کشوری در این استان می درخشند و از دل خراسان جنوبی بوده اند.
نبی زاده با بیان اینکه ۲ سال است در حوزه فرهنگ خدمت می کنم اظهار داشت: افتخار من این است که خراسانی هستم و خراسان را دوست دارم.
تسنیم/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا