سیاسی

نانواکناری: مجلس دقت لازم را برای بررسی برنامه و صلاحیت وزرا فدای سرعت نمی‌کند

به گزارش نسیم قائن ، ولی‌الله نانواکناری در جمع خبرنگاران با اشاره به دستور کار بررسی رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان استان مازندران با دقت و حساسیت در این مقطع حساس کشور حضور فعال در روند رای اعتماد به کابینه خواهد داشت.
وی با اشاره اینکه تمام وزرای پیشنهادی به مجمع نمایندگان دعوت می شوند، تاکید کرد: برای حفظ و صیانت از منافع استان مازندران همکاران عضو مجمع با انسجام و یکپارچگی از وزرا می خواهند برای استان مازندران برنامه مشخصی ارائه کنند.
نانواکناری همچنین فضای مجلس برای رای اعتماد به وزرا را تعاملی- انتقادی خواند و تاکید کرد مجلس شورای اسلامی علاقمند است کابینه دولت دوازدهم هرچه زودتر تشکیل شود اما مجلس دقت لازم را برای بررسی برنامه و صلاحیت وزرا فدای سرعت نخواهد کرد.
سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران افزود: اعضای مجمع تاکید دارند وزرای پیشنهادی علاوه بر آشنایی با مسائل ملی باید شناخت منطقه ای هم داشته باشند و برای ظرفیت ها و مشکلات استان مازندران برنامه مدونی ارائه کنند.
نانواکناری توجه به زیر ساخت‌ها، اشتغال جوانان، محیط زیست، توسعه فنآوری، راه های ارتباطی استان، شبکه ریلی، کشاورزی، گردشگری، صنعت، سامان دهی سواحل، مدیریت شهری، عمران روستایی، توسعه معادن، صادرات و مدیریت منابع آب را از مهم‌ترین دغدغه های نمایندگان مازندران در بررسی برنامه های وزرا برشمرد.
انتهای پیام
منبع : ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا